Technický Inžinier

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 929/15, Krupina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac1300 - 1600 EUR v závislosti od skúseností na obdobnej pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh, testovanie a implementácia projektov automatizácie vo výrobe.
Spracovávanie 3D dokumentácie pre projekty.
Zlepšovanie efektivity (OEE) výrobných zariadení .
Zabezpečovať technickú podporu pre výrobu a iné oddelenia.
Spolupráca s oddelením údržby pri riešení problémov a návrhoch zlepšení údržby.
Podpora pri zavádzaní nových modelov do výroby.

- ročné prehodnotenie platu,
- ročná odmena,
- príspevok na dopravu,
- sociálny program,
- zabezpečené stravovanie,
- zázemie perspektívnej spoločnosti,
- v prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a máte záujem pracovať v našej spoločnosti je potrebné zaslať Žiadosť a Profesný životopis emailom.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické, mechatronika a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Solid Edge - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

3d konštruovanie (Solid edge výhodou).
Programovanie robotov.
Programovanie PLC.
Čítanie technickej dokumentácie.

Schopnosť pracovať samostatne, promptne reagovať na vzniknuté problémy a požiadavky v rýchle meniacom sa prostredí.

Skúsenosti v odbore a odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21 výhodou.

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Osloboditeľov 929/15
963 01 Krupina
ID: 3787021  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac