Obslužný pracovník automatiziovanej linky

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ihneď
660 - 750 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy bez príplatkov, odmien a bonusov: 660 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň:
- obsluha automatizovneja linky,
- dopĺňanie materiálu do jednotlivých sekcií zverenej linky,
- identifikácia prestojov automatizovanej linky podľa inštrukcií,
- kontrola vyťaženosti linky podľa instrukcií.

- jednozmenná prevádzka od 7:00 do 16:15 hod (systém voľných piatkov)
- 30 minútová neplatená obedná prestávka + 2x10 minútová platená prestávka,
- dochádzkový bonus vo výške 60€,
- príspevok na dopravu od 10 -30€ podľa vzdialenosti,
- zabezpečené stravovanie priamo v závode - menu len za 0,84 €,
- polročné prehodnotenie platu,
- bonus za 100%-nú dochádzku,
- ročná odmena,
- bonus za odporučenie zamestnania vo výške 200 €,
- sociálny program,
- práca v čistom a bezpečnom prostredí,
- garancia práce,
- garancia mzdy v plnej výške a načas,
- možnosť kariérneho postupu,
- zázemie perspektívnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám žiadosť a štruktúrovaný životopis poštou alebo e-mailom, prípadne je možné prísť osobne na Personálne oddelenie.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť, flexibilita a smostatnosť,
- spoľahlivá dochádzka a pracovné nasadenie,
- schopnosť pracovať v tíme a zopdovedať za kvalitu
odvedenej práce,
- ochota a chuť sa vzdelávať.

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3653452  Dátum zverejnenia: 2.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 660 - 750 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy bez príplatkov, odmien a bonusov: 660 €