Asistent/ka plánovania výroby a predaja

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Krupina, okres Krupina
Termín nástupu
ihenď
základná zložka mzdy bez príplatkov, odmien a bonusov od 750€ /mzda bude individuálne posúdená na základe znalostí a odbornej praxe/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie výroby,
• Skladová evidencia, príjem a výdaj tovaru na/zo skladu,
• Fakturácia v systéme SAP,
• Práca v skladovom systéme a systéme SAP,
• Administratívna podpora – riadenie dokumentov skladu, logistiky, colné konania a správa archívu,
• Telefonická a e-mailová komunikácia,
• Plánovanie predaja hotových výrobkov, organizovanie prepravy a reporting,
• Správa Repasovaných kaziet, ich transfer v systéme SAP a tvorba podkladov pre fakturáciu.

• Ročné prehodnotenie platu,
• Ročný bonus za 100%-nú dochádzku,
• Ročná odmena,
• Sociálny program,
• Zabezpečené stravovanie,
• Príspevok na dopravu,
• Garancia práce,
• Garancia mzdy v plnej výške a načas,
• Zázemie perspektívnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám žiadosť a štruktúrovaný životopis e-mailom.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Podmienkou prijatia je úspešné absolvovanie pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť programu SAP je vítaná,
Analytické myslenie,
V prípade potreby ochota pracovať nadčas.
Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, tímový hráč, ochota sa učiť nové veci,

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3513169  Dátum zverejnenia: 10.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy bez príplatkov, odmien a bonusov od 750€ /mzda bude individuálne posúdená na základe znalostí a odbornej praxe/