Skladník

Brother Industries (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy bez príplatkov, odmien a bonusov: 525 € /od 1.9.2018 620€/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zásobovanie výrobných liniek materiálom z výrobného skladu
• pravidelná inventarizácia v hlavnom a výrobnom sklade, sklade hotových výrobkov a
sklade nepriameho materiálu,
• práca s paletovým vozíkom,

• polročné prehodnotenie platu,
• dochádzkový bonus vo výške 60 € mesačne,
• príspevok na dopravu,
• ročná odmena,
• sociálny program,
• zabezpečené stravovanie,
• práca v čistom a bezpečnom prostredí,
• garancia práce,
• garancia mzdy v plnej výške a načas,
• možnosť kariérneho postupu,
• zázemie perspektívnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám žiadosť a štruktúrovaný životopis poštou alebo e-mailom.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
• skúsenosť s prácou v sklade výhodou

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.
Osloboditeľov 929/15
963 01 Krupina

Kontakt

ID: 3136163   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy bez príplatkov, odmien a bonusov: 525 € /od 1.9.2018 620€/