Supplier Quality Planner for R&D Automotive Center

Brose Prievidza, spol. s r.o., Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Od 1 650 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúseností a praxe. K základu prislúchajú aj variabilné zložky mzdy a bonusy, ktoré budú bližšie vysvetlené v rámci výberového procesu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje implementáciu projektového plánovania kvality s dodávateľom (APQP, skúšobné koncepty kvality, požiadavky na komponenty, pracovné postupy atď.) podľa platných procesných predpisov a po konzultácii so skúseným plánovačom kvality
• Zabezpečuje sledovanie projektu a dielov pomocou SQR (pripravenosť dodávateľa na kvalitu) na včasné zistenie odchýlok a oneskorení a vyžiadanie a dodržiavanie opatrení (interných a externých)
• Vykonáva analýzy v prípade problémov s kvalitou dielov vo fáze projektu a v prípade potreby aj v sérii
• Iniciuje a monitoruje opatrenia v spolupráci so zákazníckym tímom, výrobným tímom a dodávateľom
• Zabezpečuje organizáciu, implementáciu a vyhodnotenie procesu schvaľovania jednotlivých častí/zostáv externe u dodávateľa
• Posudzuje a schvaľuje vzorky počiatočných a technických zmien pre nakupované diely
• Zúčastňuje sa analýzy uskutočniteľnosti vo fáze vývoja zavedením zistení a poznatkov v technickej dokumentácii

Zložky mzdy:
• Mzda sa skladá zo základnej zložky od 1500 Eur + 10% variabilných zložiek, ktoré sú vyplácané na základe internej smernice.
• Po splnení interných kritérií je možné získať letný a zimný bonus (maximálne do výšky 2 x 700 Eur).

Naše benefity:
Finančné príspevky a bonusy
• Bonus 500 € pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov
• Finančná odmena za odporučenie známeho
• Finančná odmena za zrealizovaný zlepšovací návrh od 20 € do 20 250 € netto a možnosť získania ďalších odmien v rámci kampaní podnikového zlepšovacieho systému
• Ročná odmena za splnenie cieľov
• Príspevok na dopravu (do výšky max. 80 €/mesiac v závislosti miesta bydliska od sídla spoločnosti)
• Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 150 € po odpracovaní 2 rokov
• Príspevok do III. piliera v DDS Tatra Banky a.s.

Nefinančné benefity
• Úplne flexibilný pracovný čas – podpora zdravej rovnováhy pracovného a súkromného života
• Veľmi flexibilná politika práce z domu až 100 dní v roku
• Sociálny program benefit plus – doplnkový príspevok na voľnočasové aktivity a zdravie
• Príjemné, moderné pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
• Široké možnosti kariérneho rastu
• Finančné poradenstvo
• Právne poradenstvo
• Konzultácie s psychológom – Linka pomoci (aj pre rodinných príslušníkov)
• Brose Kids Club (firemné jasle, škôlka a poobedňajší klub pre deti zamestnancov) od 1.9.2024

Vzdelávanie
• E-learningové vzdelávacie programy – mylearning, linkedIn learning
• Interné jazykové kurzy anglického, nemeckého jazyka a slovenského jazyka
• Odborné školenia na Slovensku a aj v zahraničí
• Školenia zamerané na jemné zručnosti a ľudský rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre muža aj ženu.
Prosíme o zasielanie životopisov v anglickom jazyku.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Technické vzdelanie
• Min. 3 roky skúseností na rovnakej alebo podobnej pozícii
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Soláriková
Tel.: +421463962523
E-mail: poslať životopis
ID: 4554570  Dátum zverejnenia: 25.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac