Embedded C/C++ Software Developer

Brose Prievidza, spol. s r.o., Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 980 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

For English version please visit our website:

Ako developer budete členom tímu pracujúcom na vývoji softweru pre mechatronické systémy v automobiloch (aktuátory, senzory, funkčná bezpečnosť). Príležitosť naučiť sa špecifiká vývoja softweru pre automobilový priemysel.
• Vývoj produktu
• Ladenie softweru na HW vývojovej doske
• Vývoj softweru pre elektronickú riadiacu jednotku
• Údržba Unit testov a softwaru pre EMC testy

Bude nám potešením s Vami zdieľať široké know-how automotive vývoja medzinárodnej spoločnosti, ktorá je na trhu už od roku 1908. Kvalitné zaškolenie bude zabezpečené lokálne alebo priamo od našich expertov na centrále v Nemecku.

Zložky mzdy:
• Mzda sa skladá zo základnej zložky od 1800 Eur + 10% variabilných zložiek, ktoré sú vyplácané na základe internej smernice.
• Po splnení interných kritérií je možné získať letný a zimný bonus (maximálne do výšky 2 x 700 Eur).

Finančné príspevky a bonusy
• Bonus pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov
• Finančná odmena za odporučenie známeho
• Finančná odmena za zlepšovacie návrhy
• Ročná odmena za splnenie cieľov

Nefinančné benefity
• Úplne flexibilný pracovný čas – podpora zdravej rovnováhy pracovného a súkromného života
• Veľmi flexibilná politika práce z domu až 100 dní v roku
• Sociálny program benefit plus – doplnkový príspevok na voľnočasové aktivity a zdravie
• Príjemné, moderné pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
• Široké možnosti kariérneho rastu

Vzdelávanie
• E-learningové vzdelávacie programy – mylearning, linkedIn learning
• Interné jazykové kurzy anglického, nemeckého jazyka a slovenského jazyka
• Odborné školenia na Slovensku a aj v zahraničí
• Školenia zamerané na jemné zručnosti a ľudský rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre muža i ženu.

Úspešný kandidát získa profesijnú podporu v podobe zaškolenia v Nemecku podľa potreby až do výšky 6 mesiacov.

Prosím o zasielanie CV v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
Embedded C++ - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Znalosť programovacieho jazyka C/C++
• Schopnosť čítať elektrické schémy
• Práca s meracími prístrojmi: Osciloskop, Logický analyzátor, Multimeter
• Prax v oblasti vývoja embedded systémov výhodou
• Otvorenosť novým výzvam
• Samostatnosť
• Komunikatívnosť
• Anglický jazyk na úrovni B2

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Brániková
E-mail: poslať životopis
ID: 4359061  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 980 EUR/mesiac