Operátor / Operátorka výroby

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
1 050 EUR/mesiacPo zaučení na oddelení zdvíhačov bočných okien a zdvíhačov piatych dverí. (Mzda sa skladá zo základnej hodinovej sadzby 5,30€ a variabilnej zložky max 260€ mesačne za výkon, dochádzku a zručnosť).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manuálne kompletovanie hotových výrobkov (zdvíhačov okien / zdvíhačov piatych dverí) v požadovanej norme
• Vizuálna kontrola výrobkov
• Jednoduché kontrolné a čistiace práce na výrobných zariadeniach
• Udržiavanie poriadku a čistoty v pracovných priestoroch
• Príprava a balenie hotovej výroby a značenie
• Odhlasovanie dielov v systéme SAP
• Oprava a opracovanie dielov
• 100% výstupná kontrola výrobkov
• Objednávanie materiálu do výroby

Naše benefity:
Finančné príspevky a bonusy
• Letný a zimný bonus po splnení kritérií až do výšky 500 €
• Príplatky za nadčasy a prácu cez víkend a v noci
• Bonus 500€ pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Finančná odmena za odporučenie známeho
• Finančná odmena za zrealizovaný zlepšovací návrh od 20€ do 20 250€ netto a možnosť získania ďalších odmien v rámci kampaní podnikového zlepšovacieho systému
• Bonus za úspešný rok skupiny Brose
• Príspevok na dopravu (do výšky max. 80 Eur/mesiac v závislosti miesta bydliska od sídla spoločnosti)
• Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 150 € po odpracovaní 2 rokov
• Príspevok do III. piliera v DDS Tatra Banky a.s.

Nefinančné benefity
• Sociálny program benefit plus – doplnkový príspevok na voľnočasové aktivity a zdravie
• Firemné akcie
• Príjemné, moderné a čisté pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
• Široké možnosti kariérneho rastu
• Finančné poradenstvo
• Právne poradenstvo
• Konzultácie s psychológom – Linka pomoci (aj pre rodinných príslušníkov)
• Brose Kids Club (firemné jasle, škôlka a poobedňajší klub pre deti zamestnancov) od 1.9.2024

Vzdelávanie
• Interné jazykové kurzy anglického, nemeckého jazyka a slovenského jazyka

Pozícia vhodná pre ženy aj mužov a obsadzuje sa na 3 zmeny resp. 4 zmeny.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ochota pracovať v 3 zmennej alebo v nepretržitej prevádzke
• Praktická a manuálna zručnosť
• Rozpoznanie chýb (odchýlok) v procese / na výrobku
• Skúsenosť ako montážnik vo výrobe je vítaná

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Oršulová
Tel.: +421463962324
E-mail: poslať životopis
ID: 4226081  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac