Špecializovaný technológ pre plasty vo vývojovom centre

Miesto práce
Max Brose, Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia špecializovaného technológa pre plasty vo vývojovom centre je kariérnou príležitosťou pre všetkých, ktorí by radi pracovali na vývoji mechatronických systémov pre nové modely automobilov.
Na tejto atraktívnej pozícii sa stanete špecialistom a kontaktnou osobou pri vývoji plastových dielov so zodpovednosťou za konzultácie ich vývoja a technológie výroby na medzinárodnej úrovni.
Typické zodpovednosti na tejto pozícii zahŕňajú:
• Podpora pri vývoji a zlepšovaní plastových komponentov vzhľadom na materiál, geometriu dielov, výkresové špecifikácie týkajúce sa nástroja a procesov s ohľadom na výrobno-technické a ekonomické aspekty.
• Podpora pri zavádzaní nového nástroja.
• Schvaľovanie výrobno-technických výkresov.
• Vykonávanie simulácií a ich vyhodnocovanie, zadávanie požiadaviek na technické skúšky.
• Samostatné vykonávanie cenových kalkulácií komponentov a nástrojov a ich obhajoba pred dodávateľmi a zákazníkmi.
• Účasť na rozhovoroch s dodávateľmi ohľadom vyrobiteľnosti a schválení pre nástroj, montážne zariadenia a procesné parametre.
• Preverovanie správnosti výrobného procesu nástroja u dodávateľov.
• Podpora oddelenia nákupu a kvality pri quality gates a full run tests u dodávateľa.
• Definovanie opatrení pri odchýlkach a v prípade potreby vykonávanie komponentových zmien s ohľadom na kvalitatívne alebo dodacie problémy.
• Komunikácia so zákazníkom a dodávateľom.
• Iniciovanie zlepšovacích návrhov a podpora pri premiestňovaní nástroja.

• Bude nám potešením s Vami zdieľať široké know-how automotive vývoja spoločnosti, ktorá je na trhu už od roku 1908. Zaškolenie môže byť zabezpečené lokálne či priamo od našich expertov na centrále v Nemecku.
• Pomôžeme vám s jazykovým vzdelávaním, pre záujemcov ponúkame obľúbené kurzy anglického či nemeckého jazyka
• Potrpíme si na priateľskú a podporujúcu firemnú kultúru v rámci tímu aj na všetkých úrovniach vedenia
Medzi ďalšie zamestnancami obľúbené výhody patria napríklad:
• Možnosti kariérneho rastu
• Flexibilný pracovný čas
• Home office (100 dní ročne)
• Letný a zimný bonus vo výške 500 €
• Bonus pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Bonus za úspešný rok skupiny Brose
• Moderné pracovné prostredie
• Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov
a mnohé daľšie výhody a benefity

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku.
Skúsenosť či štúdium zamerané na výrobu plastových dielov je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie s orientáciou na plasty je preferované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CATIA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Znalosť systému SAP
• Znalosť MS office na pokročilej úrovni
• Technické vzdelanie a schopnosť čítať technické výkresy
• Schopnosť práce s 3D softvérom

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondřej Janek
E-mail: poslať životopis
ID: 4167793  Dátum zverejnenia: 4.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac