Technik údržby

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta. K základnej zložke mzdy prislúchajú variabilné zložky mzdy a bonusy, ktoré budú bližšie vysvetlené v rámci výberovéhu procesu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu oddelenia údržby hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude najmä:
• realizácia prestavbových a optimalizačných prác na výrobných zariadeniach
• realizácia poruchami podmienených opráv a opravárenské práce v celej výrobe
• realizácia plánovaných opravárenských postupov na výrobných zariadeniach
• novovyhotovenie náhradných a konštrukčných súčiastok podľa výkresov alebo vzoriek
• vyhotovenie plánov opráv a realizácia opravných prác
• rozpoznanie a odstránenie technických chýb strojov a zariadení
• starostlivosť a poskytnutie pomoci opravárenskému a externému personálu pri prestavbe, opravách, uvedení do prevádzky a pri TPM- prácach
• menenie a vyhotovenie SPS -programov

• Bude nám potešením s Vami zdieľať široké know-how automotive vývoja spoločnosti, ktorá je na trhu už od roku 1908. Zaškolenie môže byť zabezpečené lokálne či priamo od našich expertov na centrále v Nemecku.
• Pomôžeme vám s jazykovým vzdelávaním, pre záujemcov ponúkame obľúbené kurzy anglického či nemeckého jazyka
• Potrpíme si na priateľskú a podporujúcu firemnú kultúru v rámci tímu aj na všetkých úrovniach vedenia

Medzi ďalšie zamestnancami obľúbené výhody patria napríklad:
• možnosti kariérneho rastu a vzdelávania
• Príplatky za nadčasy a prácu cez víkend a v noci
• Letný a zimný bonus vo výške 500 €
• Bonus pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Bonus za úspešný rok skupiny Brose
• Program Benefit Plus na služby z oblasti voľnočasových benefitov
• Zľavnené vstupy do športových zariadení
• Firemné akcie
• Moderné pracovné prostredie a kantína, kde varí popredná reštarácia

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Pracovná pozícia sa obsadzuje na zmeny (3, resp. 4 zmeny).
Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.
Pozvanie na pracovný pohovor dostanú len kandidáti, ktorí zodpovedajú požiadavkám, ktoré sú uvedené v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

• Min. odborná spôsobilosť §22 elektrotechnik
• Základy mechaniky
• Základy hydrauliky/pneumatiky
• Znalosť elektrotechniky
• Základy meracej techniky
• Pokročilé PC- znalosti, rozhrania, komunikačné protokoly

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Malinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4162122  Dátum zverejnenia: 10.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac