Plánovač / Plánovačka kvality pre vývojové centrum

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacFinálna výška základnej mzdy sa bude odvíja od skúseností kandidáta.K základnej zložke mzdy prislúchajú variabilné zložky a bonusy, ktoré budú bližšie vysvetlené v rámci výberovéhu procesu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Je kľúčovou osobou vývojového tímu kde reprezentuje oblasť kvality
• Realizuje zákaznícke a dodávateľské projekty na pokročilej úrovni plánovania kvality (APQP, koncepty kvality, požiadavky na čiastkové komponenty…) podľa platných procesných predpisov
• Zabezpečuje požadovanú projektovú dokumentáciu pre zákazníka a tím (Q-budget, Q-capacity, Q-Gate preparation, lessons learned ...) v jednotlivých projektových fázach.
• Zabezpečuje prvotný test vzoriek a test vzoriek technických zmien pred zavedením do výroby
• Zabezpečuje aktuálne štruktúrované analýzy procesu kvality (interné, zákaznícke)
• Zabezpečuje podporu v príprave tímu pre interné či externé audity

Bude nám potešením s Vami zdieľať široké know-how automotive vývoja medzinárodnej spoločnosti, ktorá je na trhu už od roku 1908. Kvalitné zaškolenie bude zabezpečené lokálne alebo priamo od našich expertov na centrále v Nemecku.
Naše benefity:
Finančné príspevky a bonusy
• Letný a zimný bonus vo výške 500 €
• Bonus pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov
• Finančná odmena za odporučenie známeho
• Finančná odmena za zlepšovacie návrhy
• Ročná odmena za splnenie cieľov
Nefinančné benefity
• Flexibilný pracovný čas – podpora zdravej rovnováhy pracovného a súkromného života
• Veľmi flexibilná politika práce z domu až 100 dní v roku
• Sociálny program benefit plus – doplnkový príspevok na voľnočasové aktivity a zdravie
• Príjemné, moderné pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
• Široké možnosti kariérneho rastu
Vzdelávanie
• E-learningové vzdelávacie programy – mylearning, linkedIn learning
• Interné jazykové kurzy anglického, nemeckého jazyka a slovenského jazyka
• Odborné školenia na Slovensku a aj v zahraničí
• Školenia zamerané na jemné zručnosti a ľudský rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre muža aj ženu.
Prosíme o zasielanie životopisov v anglickom jazyku.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technical education

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Technické vzdelanie
• Min. 3 roky skúseností na rovnakej alebo podobnej pozícii
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondřej Janek
E-mail: poslať životopis
ID: 3992736  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac