Digitalizácia a zber dát MES (vhodné aj pre absolventov)

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Od 1 750 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky a variabilnej zložky. Finálna výška základnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše oddelenie Brose výrobných procesov hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorého / ktorej hlavnou náplňou práce by bolo:
• Zabezpečovať prepojenia a vzájomnej komunikácie medzi výrobnými zariadeniami a výrobným informačným systémom (MES)
• Operatívne riešiť problémy podľa aktuálne vznikajúcich potrieb
• Efektívna komunikácia a kooperácia s IT a ostatnými funkčnými tímami s cieľom zabezpečiť plnenie potrieb či už externých, alebo interných zákazníkov
• Interný a externý kontakt v oblasti MES systémov
• Spracovanie žiadosti v oblasti riadenia a koordinovania zmien v súvislosti s MES
• Tvorba reportov v MES systéme na základe potreby výrobných tímov
• Administrácia lokálneho KPI systému

Zložky mzdy:
• Mzda sa skladá zo základnej zložky od 1575 Eur + 10% variabilných zložiek, ktoré sú vyplácané na základe internej smernice.
• Po splnení interných kritérií je možné získať letný a zimný bonus (maximálne do výšky 2 x 700 Eur).

Naše benefity:
Finančné príspevky a bonusy
• Letný a zimný bonus po splnení kritérii až do výšky 700 €
• Bonus 500 € pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov
• Finančná odmena za odporučenie známeho
• Finančná odmena za zrealizovaný zlepšovací návrh od 20 € do 20 250 € netto a možnosť získania ďalších odmien v rámci kampaní podnikového zlepšovacieho systému
• Ročná odmena za splnenie cieľov
• Príspevok na dopravu (do výšky max. 80 €/mesiac v závislosti miesta bydliska od sídla spoločnosti)
• Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 150 € po odpracovaní 2 rokov
• Príspevok do III. piliera v DDS Tatra Banky a.s.

Nefinančné benefity
• Úplne flexibilný pracovný čas – podpora zdravej rovnováhy pracovného a súkromného života
• Veľmi flexibilná politika práce z domu až 100 dní v roku
• Sociálny program benefit plus – doplnkový príspevok na voľnočasové aktivity a zdravie
• Príjemné, moderné pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
• Široké možnosti kariérneho rastu
• Finančné poradenstvo
• Právne poradenstvo
• Konzultácie s psychológom – Linka pomoci (aj pre rodinných príslušníkov)
• Brose Kids Club (firemné jasle, škôlka a poobedňajší klub pre deti zamestnancov) od 1.9.2024

Vzdelávanie
• E-learningové vzdelávacie programy – mylearning, linkedIn learning
• Interné jazykové kurzy anglického, nemeckého jazyka a slovenského jazyka
• Odborné školenia na Slovensku a aj v zahraničí
• Školenia zamerané na jemné zručnosti a ľudský rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre muža i ženu.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú naše očakávania.

Prosíme o zasielanie CV v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer zameraný na automatizáciu, strojárstvo, informatika, počítačová podpora výroby a podobne.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Technické myslenie, analytické schopnosti
• Skúsenosti s PLC Siemens S7, vedieť sa pripojiť a čítať dáta z PLC.
• MS SQL alebo Oracle - výhodou
• PHP - výhodou

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Renáta Strapková
Tel.: +421463962248
E-mail: poslať životopis
ID: 3970166  Dátum zverejnenia: 9.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac