Testovací inžinier / Testovacia inžinierka hardvérovej elektroniky

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta. K základnej zložke mzdy prislúchajú variabilné zložky mzdy a bonusy, ktoré budú bližšie vysvetlené v rámci výberovéhu procesu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, realizácia, analýza, posúdenie a dokumentácia testovacích aktivít v oblasti elektronických ovládacích zariadení v automotive
• Zostavovanie skúšobných plánov k zaisteniu hardvérovej časti elektroniky, najmä testy týkajúce sa životného prostredia, životnosti, elektrické skúšky vrátane elektromagnetickej kompatibility (EMV) a odolnosti voči elektrostatickému výboju (ESD)
• Realizácia a podpora pri testoch v interných a externých laboratóriách
• Realizácia hĺbkových chybových analýz a návrhy na optimalizáciu produktov
• Prezentovanie výsledkov testovania interne za účelom schválenia a externe pred zákazníkom
• Vytvorenie špeciálnych testov a definovanie požiadaviek ku koncepčným návrhom testov k zaisteniu novej technológie

• Bude nám potešením s Vami zdieľať široké know-how automotive vývoja spoločnosti, ktorá je na trhu už od roku 1908. Zaškolenie môže byť zabezpečené lokálne či priamo od našich expertov na centrále v Nemecku.
• Pomôžeme vám s jazykovým vzdelávaním, pre záujemcov ponúkame obľúbené kurzy anglického či nemeckého jazyka
• Potrpíme si na priateľskú a podporujúcu firemnú kultúru v rámci tímu aj na všetkých úrovniach vedenia
Medzi ďalšie zamestnancami obľúbené výhody patria napríklad:
• Možnosti kariérneho rastu
• Flexibilný pracovný čas
• Home office (100 dní ročne)
• Letný a zimný bonus vo výške 500 €
• Bonus pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Bonus za úspešný rok skupiny Brose
• Moderné pracovné prostredie
• Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov
a mnohé daľšie výhody a benefity

V našom pracovnom svete Brose Vám ponúkame moderné pracovné prostredie. Flexibilný koncept pracovného priestoru prispieva k pracovnej atmosfére, ktorá sa vyznačuje otvorenou komunikáciou a efektivitou v najvyššej možnej miere. Pružný pracovný čas Vám ponúka dostatočný priestor na skĺbenie rodinného a pracovného života. Naši kolegovia získavajú ohodnotenie orientované na výsledok rovnako ako aj inovatívny sociálny program v oblasti zdravia, fitness a podnikového stravovania.

Pozícia je vhodná pre muža aj ženu.
Prosíme o zasielanie životopisov v anglickom jazyku.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore elektrotechnika alebo v podobnom smere
• Skúsenosti z oblasti testovania v automobilovom priemysle alebo v dodavateľských firmách pre automotive
• Dobré znalosti požiadaviek v oblasti životného prostredia a elektroniky v automotive
• Odborné znalosti v oblasti elektronických komponentov ako aj používania elektronických schém
• Orientácia na hľadanie riešení, proaktívny a štrukturovaný štýl práce
• Metodické poznatky z oblasti vyhľadávania chýb (Ishikawa, five why)
• Plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Malinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3668257  Dátum zverejnenia: 16.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac