Programátor údržby

Brose Prievidza, spol. s r.o.

Miesto práce
Max Brose 7, Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné, systematické a metodické riešenie problémov pri zložitých porúchách
• Stanovenie optimalizačného potenciálu pre systémy a zariadenia po konzultácii
• Programové zmeny (PLC) pre automatizované výrobné zariadenia
• Technická podpora pri premiestňovaní strojov a zariadení
• Dohľad nad všetkými skúškami (akustické skúšky, testovanie výkonu), vrátane krátkodobých zmien
• Spravovanie siete počítačových systémov
• Optimalizácia robotických systémov
• Hodnotenie nových systémov v oblasti IT bezpečnosti podľa zadania

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti kariérneho rastu

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

SIMATIC STEP 7 - expert

Počet rokov praxe

3

- veľmi dobré IT znalosti (MS, SAP/R 3,), ako aj znalosti v oblasti PLC, meracej a regulačnej techniky
- znalosť priemyselných zbernicových systémov (Profibus, ASI-Bus, Ethernet)
- znalosť príslušných noriem a predpisov (UVV, VDE, EN)
- rozsiahle znalosti v oblasti technológií pohonov (CNC, servo technológie)
- znalosť programovacích jazykov na vysokej úrovni (VB, S7 SCL)

Brose je z celosvetového pohľadu piatym najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Viac ako 25 000 zamestnancov v 60 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,1 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Max Brose 2909/20
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Matečná
E-mail: poslať životopis
ID: 2454956   Dátum zverejnenia: 4.12.2017