Personalista – personálna a mzdová agenda / Administrator HR

Brose Bratislava, spol. s r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200EUR - 1500EUR na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Administratíva spojená s nástupom zamestnancov, trvaním a ukončením
pracovného pomeru – personálna agenda
2. Vedenie dochádzky –administrátor dochádzkového systému
3. Príprava mzdových podkladov pre mesačné zúčtovanie mzdy
4. Komunikácia s externou spoločnosťou, ročné zúčtovanie dane z príjmov
5. Komplexná evidencia a spracovanie osobných údajov , zodpovednosť za ochranu
osobných údajov, podpora GDPR agendy
6. Vyhotovovanie potvrdení pre zamestnancov, spracovanie štatistík a rôznych HR podkladov, analýz a porovnaní

- 13 a 14 plat
- zabezpečená doprava do zamestnania
- ročné prémie
- podiel na zisku
- prepracovaný sociálny program
- služobný telefón
- pohyblivý pracovný čas
- práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, sociálna práca, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Počítačové znalosti – Word, Excel, Outlook...
• Znalosti pracovného a sociálneho práva
• Znalosti personálnej a mzdovej agendy
• Sledovanie a osvojovanie si zmien v príslušnej legislatíve
• Precíznosť a diskrétnosť v práci

Brose je z celosvetového pohľadu piatym najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Viac ako 25 000 zamestnancov v 62 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,1 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3398776  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200EUR - 1500EUR na základe skúseností