Logo Brokeria, a.s.

Social Media & Community Manager

Brokeria, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacdohodou, výška mzdy závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram, LinkedIn a Youtube), plánovanie, písanie príspevkov, ich zverejňovanie a interakcia s publikom?

Si samostatný/samostatná, vieš si poradiť s prekážkami a pracovať bez neustáleho dohľadu?

Charakterizuješ sa slovami idem-riešim?

Neujde Ti žiadna gramatická či štylistická chyba v texte?

Hľadáme kolegu/kolegyňu s príjemným vystupovaním, ktorý/á zapadne do nášho tímu.
Na zodpovednosť by si mal/a naše sociálne siete a správu benefitov.

Očakávame zodpovednosť, samostatnosť, cieľavedomosť, iniciatívu a dobrý time manažment.
Požadujeme výbornú slovenčinu (gramatiku a štylistiku).

Výhodou:
• Písanie článkov
• Znalosť o trendoch v marketingu
• Tvorba newslettrov v Mailchimp
• Správa FB kampaní

Ponúkame ti:
• prácu snov so skvelými kolegami a priateľskou rodinnou atmosférou,
• zaujímavé benefity - legendárne spoločné firemné akcie, MultiSport kartu, home office, flexibilnú pracovnú dobu či dovolenku navyše.

Neváhaj a pošli nám svoj životopis. Pripoj aj motivačný list, v ktorom nám prezradíš viac o sebe, svojich skúsenostiach a zopár slovami uvedieš aj to, prečo by si rád pracoval/-a u nás, v Brokerii. ;-)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Výhodou:
• Sprava FB kampaní

Brokeria, a.s. je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sprostredkovania, zapísaná v registri samostatných finančných agentov vedeným Národnou bankou Slovenska. Do svojho tímu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí budú plnohodnotnou podporou pre našich finančných sprostredkovateľov. Naším cieľom je vybudovať silný, profesionálny a stabilný tím ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci.

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4714117  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac