Referent technickej podpory

Brokeria, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ŠIKOVNÉHO, SKÚSENÉHO A SAMOSTATNÉHO administrátora, ktorý nám pomôže so správou nášho IT systému a bude silnou podporou našim kolegom.

Hlavnou náplňou bude:
• Poskytovanie technickej podpory interným oddeleniam spoločnosti ako aj externým spolupracovníkom
• Evidovanie, rozdeľovanie a riešenie hlásení v ticketovacom nástroji
• Priraďovanie hlásení na riešenie príslušným L2 oddeleniam podpory v rámci spoločnosti
• Sledovanie stavu riešenia hlásení, ich eskalovanie a uzatváranie
• Riešenie technických závad na HW/SW spoločnosti alebo zariadeniach externých spolupracovníkov formou fyzickej alebo vzdialenej správy - počítače, notebooky na platforme Windows
• Správa počítačovej siete, serverov a výpočtovej techniky v rámci centrály spoločnosti
• Sledovanie, monitorovanie nasadených systémov, služieb a aplikácií
• Práca so serverovými systémami v prostredí UNIX/Linux a Windows, riešenie základných incidentov týkajúcich sa sietí

Od úspešného kandidáta očakávame:
• Aktívne pracovné nasadenie, odhodlanosť prinášať nové riešenia
• Práca na pozícii support specialist/systém administrátor minimálne 2 roky
• Skúsenosti s ticketovacím nástrojom výhodou
• Skúsenosti s administráciou Windows serverov
• Skúsenosti s mail servermi, správou cloudových úložísk, databázovými servermi
• Skúsenosti so správou sietí
• Schopnosť vyhodnocovať slabé miesta firemnej IT infraštruktúry
• Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• Analytické a logické myslenie
• Ústretové a reprezentatívne vystupovanie

Stabilné a motivačné zázemie
Dynamická a zaujímavá práca
Možnosť sebarealizácie, možnosť osobného a profesijného rozvoja

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ambícia a chuť učiť sa nové veci
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- flexibilita, efektivita
- analytické a logické myslenie

Brokeria, a.s. je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sprostredkovania, zapísaná v registri samostatných finančných agentov vedeným Národnou bankou Slovenska. Do svojho tímu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí budú plnohodnotnou podporou pre našich finančných sprostredkovateľov. Naším cieľom je vybudovať silný, profesionálny a stabilný tím ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci.
ID: 4396210  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac