Logo Brokeria, a.s.

Grafik/Grafička

Brokeria, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od individuálnych skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s grafikou? Si tvorivý, kreatívny, šikovný a plný nápadov? Neváhaj a kontaktuj nás. Ponúkame Ti široký priestor na realizáciu.

Hľadáme šikovného, kreatívneho grafika, ktorého zodpovednosťou bude:
• spolupráca pri tvorbe reklamných a propagačných požiadaviek
• návrh a príprava grafických výstupov pre marketingové oddelenie (letáky, brožúry, videá, prezentácie, kampane)
• tvorba grafických prvkov, grafická príprava tlačovín
• príprava jednoduchých animácií

Práca si vyžaduje:
• estetické a marketingové cítenie
• kreatívne myslenie
• znalosť práce v grafických programoch (Photoshop, InDesing, illustrator...)

Čo vieme ponúknuť?
• Stabilné a motivačné zázemie
• Dynamická a zaujímavá práca
• Možnosť sebarealizácie, možnosť osobného a profesijného rozvoja
• Atraktívnu a dynamickú prácu v stabilnej spoločnosti
• Mladý kolektív
• Mobilný telefón, notebook

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafické, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe Premiere Pro - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert
Adobe After Effects - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s grafickou tvorbou, min. 3 roky
- výhodou sú skúsenosti s tvorbou animácií, znalosť modelovacích 3D programov (napr. Blender) a videí, postprodukciou
- estetické, kreatívne a tvorivé myslenie
- motivácia neustále na sebe pracovať, posúvať sa vpred
- veselá a komunikatívna povaha

Brokeria, a.s. je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sprostredkovania, zapísaná v registri samostatných finančných agentov vedeným Národnou bankou Slovenska. Do svojho tímu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí budú plnohodnotnou podporou pre našich finančných sprostredkovateľov. Naším cieľom je vybudovať silný, profesionálny a stabilný tím ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci.

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 3398627  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac