Grafik/Grafička

Brokeria, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s grafikou? Si tvorivý, kreatívny, šikovný a plný nápadov? Neváhaj a kontaktuj nás. Ponúkame Ti široký priestor na realizáciu.

Hľadáme šikovného, kreatívneho grafika, ktorého zodpovednosťou bude:
- spolupráca pri tvorbe reklamných a propagačných požiadaviek
- návrh a príprava grafických výstupov pre marketingové oddelenie (letáky, brožúry, videá, prezentácie, kampane)
- tvorba grafických prvkov, grafická príprava tlačovín
- návrh kreatívnych kampaní a ich exekúcia
- sledovanie aktuálnych trendov v grafike a video tvorbe, ktoré sa budú môcť premietnuť do praktickej tvorby

Práca si vyžaduje:
- estetické a marketingové cítenie
- kreatívne myslenie
- znalosť práce v grafických programoch (Photoshop, InDesing, illustrator, CorelDRAW...)
- skúsenosti s tvorbou prezentácií, videí
- skúsenosti so spoluprácou s tlačiarňami
- uprednostníme uchádzača so skúsenosťou v danej oblasti (reklamná agentúra alebo práca na marketingovom oddelení)

Stabilné a motivačné zázemie
Dynamická a zaujímavá práca
Možnosť sebarealizácie, možnosť osobného a profesijného rozvoja

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.7.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafické, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft PowerPoint - expert
Adobe Illustrator - expert
Adobe Premiere Pro - expert
Adobe InDesign - expert
Adobe Photoshop - expert
CorelDRAW - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s grafickou tvorbou, min. 2 roky
- estetické cítenie
- kreatívne a tvorivé myslenie
- motivácia neustále na sebe pracovať, posúvať sa vpred
- veselá a komunikatívna povaha

Brokeria, a.s. je nová spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sektora. Do svojho tímu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí budú mať jedinečnú možnosť podieľať sa hneď od začiatku na tvorbe procesov a budovaní značky na trhu. Naším cieľom je vybudovať silný a stabilný tím ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci.

Einsteinova 11/3677
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 3398627   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100€ brutto