Junior manager

BROKER SERVICE GROUP Slovakia a.s.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžite
mzda je závislá od výkonu a odpracovaného času, minimálna mzda je 11,50 eur/hod., max. 29 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie tímu, administratíva, predaj, sprostredkovanie, telefonická komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi, klientský servis, cestovanie, konferencie,

Flexibilná pracovná doba, možnosť osobného a profesionálneho rastu.

cestovanie, bonusy, školenia, konferencie sú súčasťou pracovnej pozície; možnosť rýchleho profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a financie, manažment

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikačné zručnosti, tímový duch, flexibilita, ochota učiť sa, podnikať, rozvíjať svoje zručnosti, cestovať

Spoločnosť BROKER SERVICE GROUP Slovakia a.s. pôsobí od roku 2007 nie len na finančnom trhu Slovenskej republiky, ale aj Ukrajiny. Ambíciou spoločnosti je pružne reagovať na požiadavky dynamicky sa meniaceho trhu, prichádzať s novými produktami a službami, ktoré budú riešiť potreby našich klientov . Jedno miesto, veľa možností...
ID: 3732144  Dátum zverejnenia: 6.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda je závislá od výkonu a odpracovaného času, minimálna mzda je 11,50 eur/hod., max. 29 eur/hod.