Realitná maklérka

BROKER-REAL s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
- vyhľadávanie klientov - záujemcov o predaj a kúpu nehnuteľnosti,
- vyhľadávanie nehnuteľností pre klientov,
- foto dokumentácia nehnuteľností
- prezentácia a obhliadky nehnuteľností,
- administratíva spojená s kúpou/predajom nehnuteľností,

podpora zákazníka a makléra zákazníckou linkou - prideľovanie zákazok, vlastný interný realitný systém s databázou nehnuteľností a klientov, bezplatná inzercia na web portáloch, autorizovaný právnik, kancelária.
- práca z domu alebo vlastnej kancelárie, Váš čas si organizujete sami

BROKER-REAL prijme realitnú maklérku pre oblasť Košice - okolie, Maďarsko. Podmienkou prijatia sú skúsenosti v realitnej činnosti a ovládanie maďarského jazyka slovom aj písmom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor, obchod

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

BROKER – REAL s.r.o.
realitná kancelária bola založená 15.5.2014, so sídlom Seňa č. 30, 044 58 Košice -okolie. V súčasnosti máme 2 realitné kancelárie. Realitnú kanceláriu v Košiciach na ulici Kmeťovej, ktorá servisuje oblasť Slovensko - Košice a okolie, Maďarsko prihraničnú oblasť. Realitnú kanceláriu v Trebišove ktorá servisuje oblasť Slovensko - Trebišov a okolie, Maďarsko prihraničnú oblasť. V súčasnosti spolupracujeme s renomovanou kanceláriou so sídlom a pôsobením na Maďarskom trhu. Zameriavame sa na sprostredkovanie predaja, alebo kúpy nehnuteľností na Slovensku a v Maďarsku, komplexné služby pre zákazníkov v oblasti poradenstva, obstarania a sprostredkovania :
- predaja a prenájmov súkromných a komerčných nehnuteľností,
- financovanie nehnuteľnosti výberom bankového úveru, stavebného sporenia
- poistenie nehnuteľnosti a vinkulácia nehnuteľnosti výberom z 10 poisťovní
- právne služby zabezpečuje autorizovaný právnik, prípadne bezplatné poradenstvo renomovaným právnikom
ID: 3868227  Dátum zverejnenia: 11.2.2020