Hľadá sa príjemný kolega do nášho sales tímu

Broker Institution, s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac+ neobmedzené provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Broker Institution hľadá nové posily do svojho Sales oddelenia. Hľadáme komunikatívnych, motivovaných ľudí so silnou orientáciou na výsledky a schopnosťou pracovať samostatne.

Tvojou úlohou bude:

  • Prezentácia spoločnosti potenciálnym klientom, generovanie „leadov“ (kontakty máme, takže rodine a kamarátom nemusíš volať)
  • Ponuka a predaj konkrétnych produktov potenciálnym klientom
  • Udržiavať si všeobecný prehľad v oblastiach svetovej ekonomiky a kapitálových trhov
  • Po úspešnom zaškolení plnenie mesačných cieľov

  • ​Fixný plat 2200 EUR (pri plnení cieľov) + neobmedzené provízie
  • Profesionálne vstupné zaškolenie
  • Možnosť rýchleho posunu na vyššie pozície (už po 1 mesiaci)
  • Pravidelné školenia a teambuildingy
  • Práca v moderných a klimatizovaných priestoroch v centre Bratislavy
  • Mobilný telefón a paušál
  • Práca v jednom z najlepšie platených odvetví na svete

Záujemcov prosíme aby nám zaslali životopis, spolu s pár vetami o tom, prečo ich zaujala práve táto ponuka. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme:

  • Extroverta, ktorý sa nebojí oslovovať neznámych ľudí
  • Človeka, ktorý vie, že odmietnutie nie je krok späť, ale naopak krok bližšie k úspechu
  • Osobnosť schopnú vytvárať dlhodobé obchodné vzťahy
  • Ambiciózneho jedinca, ktorý sa chce vzdelávať a rozvíjať v dynamickom svete kapitálových trhov

Skúsenosti nie sú potrebné, ambície a chuť vystúpiť z komfortnej zóny áno

Broker Institution, s.r.o. je poprednou spoločnosťou v oblasti obchodovania na burze, pôsobiaca nielen lokálne, ale aj na medzinárodných finančných trhoch.

Špecializujeme sa na komplexné spravovanie portfólií klientov s individuálnym prístupom k investičným stratégiám, založeným na starostlivom vyhodnocovaní trhových trendov.

Naším cieľom je dlhodobý rast a hodnota pre klientov prostredníctvom spoľahlivých investičných riešení a budovania dlhodobých vzťahov založených na dôvere a výnimočných výsledkoch.

Kontakt

ID: 4809428  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac