Reagujte bez životopisu

Hľadá sa komunikatívny kolega do nášho sales tímu

Broker Institution, s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude informovať klienta o jeho možnostiach a pomôcť mu vedieť sa rozhodnúť správne. Ak hľadáš vhodnú cestu, ako sa dostať do sveta obchodu, sme tou najlepšou voľbou. Stačí nám tvoja cieľavedomosť a chuť sa učiť a prekonávať sám seba. Radi svojich ľudí za dobre odvedenú prácu odmeníme.

• fixný plat 2200 EUR plus bonusy a provízie

• možnosť rýchleho pracovného rastu ( už po jednom mesiaci )

• pravidelné školenia

• teambuildingy

• klimatizované moderné prostredie

• rôzne akcie počas roka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Koho hľadáme ?
​Ambiciózne talenty, na veku nám nezáleží, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru v oblasti obchodu a zarábať nadštandardné zárobky.
​Nemáš skúsenosti? Máš pocit, že nevyhovuješ profilom? Žiadny učený z neba nespadol a my ti preto poskytneme všetku podporu a profesionálne zaškolenie.
​Snahu a cieľavedomosť vieme oceniť.
​Je len na tebe ako túto príležitosť dokážeš využiť. ( Only sky is the limit! )​

Broker Institution, s.r.o. je poprednou spoločnosťou v oblasti obchodovania na burze, pôsobiaca nielen lokálne, ale aj na medzinárodných finančných trhoch.

Špecializujeme sa na komplexné spravovanie portfólií klientov s individuálnym prístupom k investičným stratégiám, založeným na starostlivom vyhodnocovaní trhových trendov.

Naším cieľom je dlhodobý rast a hodnota pre klientov prostredníctvom spoľahlivých investičných riešení a budovania dlhodobých vzťahov založených na dôvere a výnimočných výsledkoch.

Kontakt

ID: 4786464  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac