Marketingový špecialista

Broker Consulting, a.s.

Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacKvartálne odmeny v závislosti od kvality odvedenej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba firemných webových stránok
- správa blogov
- správa kampaní na sociálnych sieťach
- dizajn firemných vizuálov
- tvorba videí a fotenie
- vzdávanie spolupracovníkov v oblasti práce so sociálnymi sieťami
- tvorba tlačív v pdf

- práca v atraktívnom prostredí
- stravná karta Ticket Restaurant
- Multisport karta

k Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
CV nevybraných nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Canva - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- kreatívne a estetické myslenie
- prax výhodou
- aktívna práca so sociálnymi sieťami
- znalosť oblasti sprostredkovania finančných služieb a realít

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4772522  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac