Finančný a investičný špecialista

Broker Consulting, a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Hneď
Od 2 000 EUR/mesiacObjemové bonusy, kariérne bonusy, provízie za starostlivosť o klientov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ambiciózny a máš rád výzvy? Vieš si predstaviť že zarábaš toľko peňazí koľko chceš? Tak neváhaj a pošli mi kontakt.V súčasnosti si čo raz viac ľudí uvedomuje potrebu poradiť sa s odborníkom ohľadom svojich osobných financií. Mnoho ľudí potrebuje pomoc vo finančných otázkach, preto sme často pri riešení dôležitých a náročných životných situácii.
Hľadáme serióznych a aktívnych ľudí s chuťou do práce. Vieme Vám pomôcť rozbehnúť sa vo vlastnom podnikaní aj bez vstupného kapitálu. Táto práca je určená nielen pre ľudí s praxou vo financiách, ale aj pre študentov končiacich VŠ, absolventov ako aj pre ľudí, ktorí chcú zmeniť profesiu. Hľadáme kolegov, ktorí sú iniciatívni, zodpovední a hľadajú riešenia, nie výhovorky.
Ponúkame stabilný príjem a databázu klientov.

V čase, keď veľa firiem prepúšťa, my dávame príležitosť v jednom z najrastovejších odvetví na trhu.
Pokiaľ máte ambíciu zmeniť svoj profesijný život, posúvať svoje hranice hore a začať budovať kariéru vo financiách a realitách, sme správna voľba.
Práca v stabilnom a zabehnutom kolektíve.
Krásne, moderné priestori.
Zaujímavé možnosti kariérnych postupov.
Nadštandardné príjmy pri kvalitnom výkone.
Certifikáty pre rôzne sektory finančného trhu.
Motivačné súťaže, teambuildingy a ďalšie zaujímavé akcie.
Bezpečie a dobré meno poprednej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje stabilitou a dlhodobým rastom a ktorá je vždy pripravená na dynamické zmeny požiadaviek trhu.

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Základy ovládania PC - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť vzdelávať sa, komunikatívnosť, proaktivita, cieľavedomosť, zodpovednosť, ambicióznosť

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4427467  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac