Reagujte bez životopisu

Riaditeľ / manažér

Broker Consulting, a.s.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacváš príjem nie je obmedzený

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste rodený líder, ktorý dokáže, že je prirodzený a vie motivovať svojich spolupracovníkov a podriadených k výkonu, potom máte v tíme miesto. Ako manažér budete mať na starosti tím finančných poradcov, realitných špecialistov a asistentov. Budete zodpovední za spoločné výsledky a plnenie cieľov. Budete mať analytickú, právnu, administratívnu, IT a marketingovú podporu od spoločnosti Broker Consulting, ktorá tiež poskytne školenie pre vás a váš tím.

Nadštandardné finančné ohodnotenie a výkonnostné prémie
Príležitosť pracovať v jednej z najdynamickejších finančných a realitných spoločností na domácom trhu
Zázemie Česko – Slovenskej spoločnosti s 20 ročnou históriou rastu
Príležitosť pre úžasný kariérny rast, centrálne vzdelávanie, odbornú prípravu a pravidelné stretnutia pre výmenu skúseností
Silnú podporu vedenia spoločnosti a nadriadených
Množstvo cestovania a spoločných zážitkov
Príspevok na auto
Príspevok na kanceláriu
Príspevok na asistentku
Doživotný dôchodok
Doživotná renta na pozícii obchodného riaditeľa
Následné provízie
Kmeňové provízie
Objemové provízie
Bonusy
Sociálne zabezpečenie

Informácie o výberovom konaní

žiadame profesný životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fincie, reality, poistenie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Empatia, samostatnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť za tím

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4172045  Dátum zverejnenia: 29.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac