Odborný asistent (ka) pre investície, financie a realitný obchod

Broker Consulting, a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacHorná hranica príjmu neexistuje. Fix plus provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ambiciózny, nechceš príjmový strop, chceš sa učiť nové veci, chceš sa rozvíjať v pracovných oblastiach, ktoré dnes aj do budúcna zaznamenávajú veľký rast a perspektívu? Potom je táto ponuka práve pre Teba. Je určená nielen pre ľudí s praxou vo financiách, či realitách, ale aj pre študentov končiacich VŠ, absolventov ale aj pre ľudí ktorí chcú zmeniť profesiu, alebo podnikanie. Hľadám ľudí, ktorí si chcú vybudovať niečo svoje. Sú prirodzene aktívni a pracovití a zaujíma ich kariérna budúcnosť.
To čo ponúkame, je komplexné zázemie na prácu Finančného, investičného a realitného špecialistu v pozícii odborného asistenta.
Chceš využívať najmodernejšie nástroje na trhu?
Práca nás musí baviť a nesmie byť stereotypná. Preto neustále pracujeme na našich aplikáciách a technológiách, aby sme boli krok pred trhom.
Vďaka týmto nástrojom je výrazne vyššia efektivita a úspešnosť u klienta.
Vďaka prepojeniu realít a financií v našej spoločnosti, má pre nás práca s klientom dlhodobý charakter.
Školenia, konferencie a semináre so špičkovými odborníkmi z SR a ČR prostredia investícií, financií a realít považujeme u nás za štandard.

V čase, keď veľa firiem prepúšťa, my dávame príležitosť v jednom z najrastovejších odvetví na trhu.
Pokiaľ máš ambíciu zmeniť svoj profesijný život, posúvať svoje hranice hore a začať budovať kariéru vo financiách a realitách, sme správna voľba.
Zaujímavé možnosti kariérnych postupov.
Nadštandardné príjmy pri kvalitnom výkone.
Certifikáty pre rôzne sektory finančného trhu.
Motivačné súťaže spojené s exotickým cestovaním, tímbildingy a ďalšie zaujímavé akcie.
Bezpečie a dobré meno poprednej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje stabilitou a dlhodobým rastom a ktorá je vždy pripravená na dynamické zmeny požiadaviek trhu.

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3935080  Dátum zverejnenia: 14.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac