Investičný a finančný špecialista

Broker Consulting, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/mesiacOdmeňovanie od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ s modernými aplikáciami?
U nás nájdeš jedinečné SMART appky pre finančné plánovanie a investovanie.
Bavilo by ťa navrhovať a spravovať investičné portfóliá pre klientov?
Investície a sporenia sú dnes veľmi vyhľadávané, disponujeme atraktívnou ponukou.
Okrem toho riešime aj hypotéky pre vlastných klientov, alebo klientov našich realitných maklérov.
Rád spoznávaš nových ľudí?
Do našej dennej práce patrí aj kontakt s novými klientmi.
Chceš sa stať špičkovým profesionálom?
U nás budeš mať školenia, konferencie a semináre so špičkovými odborníkmi z SR a ČR prostredia investícií a financií.

Nadštandardné príjmy pri kvalitnom výkone.
Zaujímavé možnosti kariérnych postupov.
Certifikáty pre rôzne sektory finančného trhu.
Motivačné súťaže spojené s exotickým cestovaním, tímbildingy a ďalšie zaujímavé akcie.
Bezpečie a dobré meno poprednej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje stabilitou a dlhodobým rastom a ktorá je vždy pripravená na dynamické zmeny požiadaviek trhu.

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoj životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.7.2020 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Internet - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac ako 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tower 115, Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Sedilek
Tel.: +421948333510
E-mail: poslať životopis
ID: 3918019  Dátum zverejnenia: 2.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac