Špecialista zákazníckej podpory (Back Office)

Broker Consulting, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 3, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP, prípadne od 1.5.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 EUR/mesiac + motivačná pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom tímu podpory pre profesionálnych finančných a realitných konzultantov. Našim cieľom je poskytovať klientom profesionálny servis v plánovaní a všetkých dôležitých životných oblastiach.

Úloha špecialitu zákazníckej podpory:
1. Spracovanie a spravovanie kľúčových klientských informácií
2. Monitorovanie potrieb a požiadaviek klientov
3. Modelovanie finančných riešení
4. Riešenie konkrétnych dielčich krokov v spolupráci s odborníkmi
5. Príprava podkladov pre klientov, inštitúcie a spoločnosť
6. Komunikácia s klientmi, inštitúciami a konzultácie s odborníkmi a konzultantmi v spoločnosti.

- pôsobenie v dynamicky sa rozvíjajúcom tíme
- motivujúce odmeňovanie
- získanie skúseností v oblasti finančných riešení a využívania výhod finančných inštitúcií
- školenia v rôznych odborných oblastiach, možnosť získania obchodných a riadiacich schopností
- práca s modernými trendovými technológiami a nástrojmi
- neobmedzená možnosť rastu podľa schopností a výsledkov
- výhody pre spolupracovníkov pri výbere uzatváraní finančných produktov

Posielajte žiadosti o pracovnú ponuku mailom na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, schopnosti plánovať a samostatne si rozvrhnúť prácu
- spoľahlivosť a zodpovednosť, orientácia na splnenie cieľov a úloh
- systematický a organizačný prístup
- zručnosť v kalkuláciách

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančných a 5 rokov na trhu realitných služieb.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi popredné a najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (priemerný ročný nárast produkcie 15-25%).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných a realitných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie, finančné plánovanie a profesionálne realitné služby na území celej SR.

Trnavská cesta 3
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Singhofer
Tel.: +421911713171
E-mail: poslať životopis
ID: 3619825   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR/mesiac + motivačná pohyblivá zložka