Finančný špecialista

Broker Consulting, a.s.

Miesto práce
Ružová 265, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných , ambicióznych a energetických ľudí, ktorých zaujíma svet financií. U nás máte príležitosť obchodovať a budovať vzťahy s klientmi na rôznych pozíciách.

Hľadáme vhodného kandidáta, ktorý má komunikačné a obchodnícke zručnosti a svoje znalosti a skúsenosti z oblasti finančných trhov chce uplatniť v silnej spoločnosti a jednoznačne v skvelom tíme.

Pre našich kolegov stále vymýšľame nové možnosti sebarealizácie a osobného rastu.
Budete mať k dispozícii kvalitný systém vzdelávania a školení.
Motivačné finančné ohodnotenie.

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala, neváhaj nám poslať tvoj životopis. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytneš starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac ako 18 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania a realitného obchodu.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v týchto oblastiach.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný nárast klientov a obratu.

Ružová 265
929 01 Dunajská Streda
ID: 3333478   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou