Finančný a realitný špecialista

Broker Consulting, a.s.

Miesto práce
Okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, ambicióznych a energetických ľudí, ktorých zaujíma svet financií v prepojení s realitnou činnosťou. U nás máte príležitosť obchodovať a budovať vzťahy s klientmi na rôznych pozíciách.

Hľadáme vhodného kandidáta, ktorý už má alebo má záujem o získanie komunikačných a obchodníckych zručností a chce ich uplatniť v silnej spoločnosti v skvelom tíme.

Pre našich kolegov stále vymýšľame nové možnosti sebarealizácie a osobného rastu. Máte u nás k dispozícii kvalitný priebežný systém vzdelávania a školení, workshopov, webinárov, odborných konferencií.
Motivačné finančné ohodnotenie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať Váš životopis. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prioritou je zodpovedný prístup a príjemné vystupovanie voči klientom.

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac ako 20 ročným úspešným pôsobením na trhu komplexného finančného plánovania. Následne otvorila aj úspešnú sieťovú realitnú kanceláriu, ktorá v prepojení s financovaním zabezpečuje plynulý chod obchodu s klientom a možnosť vyšších príjmov.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v týchto oblastiach.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný nárast klientov a obratu.
ID: 3333478  Dátum zverejnenia: 27.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1500