700 - 800 EUR

Operátor zákazníckej linky/operátor call centra

Broker Consulting, a.s.

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie hovorov od klientov a ich evidencia
- Práca s firemnými aplikáciami
- Kontaktovanie klientov za účelom predaja nehnuteľnosti
- Pravidelné reporty nadriadenému

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 € + odmeny po skončení skúšobnej dody

- práca v stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív
- možnosť organizovať si pracovný čas
- možnosť zdokonaliť si komunikačné zručnosti pod vedením odborníka
- firemný telefón
- firemný notebook
- pracovná doba krátky/dlhý týždeň od 7:00 do 9:00 a cez víkend od 10:00 do 18:00
- možnosť výkonu z práce z domu počas víkendu

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
CV nevybraných uchádzačov nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2019 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax nie je podmienkou
- schopnosť pracovať v tíme
- komunikačné zručnosti
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- proklientsky prístup
- ochota pracovať na smeny

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac ako 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tower 115, Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 2592921   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € + odmeny po skončení skúšobnej dody