Manažér oddelenia správy klientov

Broker Consulting, a. s.

Trnavská cesta 3, Bratislava, Bratislavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.3.2018 alebo dohodou aj skôr
od 850EUR/mesiac, Po zapracovaní osobné ohodnotenie 200-400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v spolupráci s oblastným riaditeľom zabezpečuje riadenie spracovania informácií a prípravy finančných plánov a podkladov, pre klientov poradenského centra
- zabezpečuje plánovanie činnosti back office oddelenia
- komunikuje s finančnými inštitúciami, produktovým oddelením
- podieľa sa na zapracovaní nových konzultantov v odbornej oblasti
- zabezpečuje organizačnú podporu činnosti poradenského centra
- poskytuje aktívnu podporu manažérom, špecialistom a konzultantom v rámci pobočky
- plní ďalšie úlohy spojené s organizáciou práce a rozvojom poradenského centra
- možnosť následného postupu a uplatnenia ako obchodný manažér

- možnosť pracovať v podmienkach modernej a stabilnej spoločnosti,
- motivujúce platové podmienky v súlade s výsledkami a kvalitou výstupov
- možnosť transparentného kariérneho rastu
- atraktívne pracovné podmienky

Zasielajte svoj životopis s motivačným listom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, schopnosti plánovať a samostatne si rozvrhnúť prácu
- spoľahlivosť a zodpovednosť, orientácia na splnenie cieľov a úloh
- systematický a organizačný prístup
- zručnosť v kalkuláciách
- komunikatívnosť, diskrétnosť, príjemné vystupovanie, asertivita v jednaní

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 19 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné roky).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3309825  Dátum zverejnenia: 14.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850EUR/mesiac, Po zapracovaní osobné ohodnotenie 200-400 €