Účtovníčka/k

BRIXIAPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Matuškova 48, 976 31 Vlkanová, Okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 650 EUR/mesiacpodľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie účtovných dokladov klientov, vedenie podvojného účtovníctva, administratívne práce.
- kontola a účtovanie faktúr,
- vedenie pokladne, likvidácia cestovných príkazov,
- účtovanie pohybov peňazí v hotovosti aj bezhotovostným platobným stykom,
- sledovanie saldokonta,
- komunikácia s vedením spoločnosti v anglickom jazyku. Osoba bude spolupracovať s ďalšou osobou v sídle spoločnosti BRIXIAPRESS, s.r.o. a bude sa hlásiť finančnému riaditeľovi skupiny so sídlom v Taliansku,
- vystavovanie upomienok,
- spolupráca pri audite a ročnej účtovnej závierke,
- spracovanie štatistických výkazov.

Práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti.
Vzdelávanie v odbore.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
Životopis prosíme poslať v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- znalosť účtovných a daňových predpisov,
- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť,
- aktívny a zodpovedný prístup k práci,
- lojalita a diskrétnosť,
- podmienka je ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni. Taliansky jazyk je výhodou.

Zlievarenská spoločnosť, technológia vysokotlakového liatia hliníka vrátane mechanického opracovania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3447104  Dátum zverejnenia: 13.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac