Nástrojár

BRIXIAPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Matuškova 48, 976 31 Vlkanová, Okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.100 EUR/brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobnej prevádzke v zlievarni vo Vlkanovej, ktorá sa zaoberá liatím a opracovaním výrobkov a ich finálnou kontrolou. Obsluha - frézy a sústruhu,výmena foriem. Bežná údržba strojov a nástrojov.Samostatné vykonávanie činností s chodom nástrojárne.

Bonusy - dochádzkový
Príplatky - nočné a za prácu nadčas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nástrojárstvo,strojárstvo

-znalosť strojárskej problematiky,najmä z oblasti zlievarenstva a opracovania odliatkov-výhodou
-prax v odbore
-odolnosť voči stresovým situáciám
-manuálna zručnosť
-zodpovednosť, precíznosť

Zlievárenská spoločnosť, technológia vysokotlakového liatia hliníka vrátane mechanického opracovania.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou a opracovaním hliníkových odliatkov pre automobilový priemysel a bielu elektrotechniku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Matuškova 48
976 31 Vlkanová
ID: 2932366   Dátum zverejnenia: 21.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.100 EUR/brutto/mesiac