Pracovník v sklade/vo výrobe

BRIXIAPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Matuškova 48, 976 31 Vlkanová, Okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 EUR (obsahuje základnú hodinovú mzdu, dochadzkový bonus) + príplatky za nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevoz výrobkov, materiálov na VZV, nakladanie, vykladanie kamiónov, práca nie len na vozíku ale aj s bremenami, prekladanie, balenie, manipulačné práce v sklade, zaskladňovanie a vyskladňovanie paliet z regálov, prebaľovanie, vychystávanie a prevažovanie tovaru, práca s ručným scannerom a PC.
Práca v trojzmennej prevádzke.

Bonusy - dochádzkový a individuálny.
Príplatky - nočné a za prácu nadčas.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou - platný preukaz na VZV (nie je podmienkou, v prípade absolvovania kurzu vieme platnosť preukazu obnoviť a predĺžiť), práca s PC, prax na podobnej pozícii, znalosť anglického alebo talianskeho jazyka výhodou.
Spoľahlivý, zodpovedný, flexibilný, samostatný, komunikatívny, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu.

Zlievárenská spoločnosť, technológia vysokotlakového liatia hliníka vrátane mechanického opracovania.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou a opracovaním hliníkových odliatkov pre automobilový priemysel a bielu elektrotechniku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Matuškova 48
976 31 Vlkanová

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Flasiková
E-mail: poslať životopis
ID: 2786054   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR (obsahuje základnú hodinovú mzdu, dochadzkový bonus) + príplatky za nočné