Legal Counsel (Právny poradca)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
3 520 EUR/mesiacKonečnú výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Interný právnik BAT podlieha vedúcemu právneho oddelenia a jeho úlohou je poskytovať každodenné právne poradenstvo všetkým oddeleniam spoločnosti BAT s cieľom podporiť spoločnosť pri dosahovaní jej obchodných cieľov a chrániť obchodné záujmy spoločnosti v súlade s požiadavkami právnych predpisov a interných politík. Komplexnosť ekonomického a regulačného prostredia a samotného podnikania dáva tejto funkcii v organizácii dôležité postavenie.

Kľúčové faktory úspechu:

*Silná integrácia v rámci spoločnosti. Všetky právne otázky sa riešia s obchodným prístupom, na právne problémy sa hľadajú dobré obchodné riešenia.
*Právne riziká sa účinne predvídajú, identifikujú, oznamujú a riešia.
*Riadený tok informácií interne ako aj smerom k externým poskytovateľom právnych služieb je plynulý a efektívny.
*Právne povedomie na všetkých úrovniach organizácie je vysoké, a preto je úroveň dodržiavania predpisov a právne relevantných politík spoločnosti vysoká. Právne oddelenie je považované za funkciu, ktorá v spoločnosti vytvára pridanú hodnotu.

Konkrétne kľúčové zodpovednosti na pozícií:

*Analýza regulácie výrobkov – obzvlášť pre tabakové výrobky, nikotínové výrobky, elektronické cigarety, spotrebné dane, elektronické zariadenia, CLP a REACH, notifikačné povinnosti, ochrana spotrebiteľa, regulácia reklamy, všeobecná bezpečnosť výrobkov atď., spolupráca s externými odborníkmi na analýzach a memorandách.
*Zabezpečenie, aby všetky obaly výrobkov boli v súlade s právnymi predpismi a usmerneniami regulátora a s internými regionálnymi a globálnymi usmerneniami.
*Poskytovanie informácií o príslušných právnych predpisoch tímu oddelenia vývoja výrobkov a centrálnym a regionálnym tímom.
*Podpora tímu pre vonkajšie záležitosti, revízie pre PR aktivít a marketingových materiálov, rokovania so štátnymi orgánmi/zainteresovanými stranami vrátane daňových záležitostí.
*Podpora centrálnych tímov v produktových otázkach(zloženie výrobkov, spotrebiteľské informácie, obaly, marketing, reklama, CLP, REACH, notifikačné povinnosti).
*Kontrola a schvaľovanie vizuálov súvisiacich s výrobkami pre všetky kanály (B2B, B2C, PoS, digitálna komunikácia, netradičné kanály) a marketingom.
*Revízia digitálnej komunikácie (vrátane kampaní v sociálnych médiách,).
*Kontrola a schvaľovanie všetkých predajných a spotrebiteľských aktivít súvisiacich s výrobkami .
*Analýza nových/nekonvenčných komunikačných kanálov a poskytovanie usmernení marketingovým a obchodným tímom.
*Poskytovanie právnej podpory pri rokovaniach s externými dodávateľmi, príprava a posudzovanie súvisiacich zmlúv.
*Analýza nových obchodných modelov z právneho hľadiska
*Poskytovanie právnych školení
*GDPR agenda

*Ročný bonus a firemné benefity.
*Dobré zázemie a pracovné podmienky.
*Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja.
*Príležitosti pre kariérny rast.
*Pracovné vozidlo, mobil, laptop.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

*univerzitné právnické vzdelanie,
*znalosť a dôkladné pochopenie príslušných právnych predpisov, s preukázateľnými skúsenosťami z praxe,
*znalosť a pochopenie práva EÚ so skúsenosťami s riešením záležitostí týkajúcich sa práva EÚ,
*dobré komunikačné zručnosti,
*bezchybná ústna, písomná a editačná znalosť slovenského aj anglického jazyka,
*vysoké štandardy morálnej integrity v súkromnom a profesnom živote,
*predchádzajúca prax v oblasti právneho poradenstva; úspešne zložená advokátska skúška výhodou,
*vysoká úroveň znalostí MS Office a IT gramotnosť.

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Hanakova
E-mail: poslať životopis
ID: 4802348  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 520 EUR/mesiac