Horeca & Event Specialist

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa určí v závislosti od skúseností a kvalifikácii kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude hľadať príležitosti na unconventional platformách, kde vieme nasadiť našu activation a komunikáciu smerom k B2C/B2B, ako aj zabezpečiť platformy. Unconventional platformou sa rozumejú miesta HRC, sezónne miesta, ako aj príležitosti vo forme podujatí alebo iných miest/príležitostí s vysokou návštevnosťou spotrebiteľov.

BUSINESS ZODPOVEDNOSTI:

  • na základe znalosti trhu definovať miesta/príležitosti pre aktiváciu/získanie spotrebiteľa
  • vyjednať a dohodnúť podmienky a zmluvu na vyššie uvedených miestach
  • udržiavanie platformy pripraviť ju na aktiváciu a nasadenie distribučných plánov
  • neustále hľadať inšpiráciu v okolí a navrhovať nové spôsoby aktivizácie spotrebiteľov v unconventional kanáli

KĽÚČOVÉ FAKTORY ÚSPECHU:

  • nasadenie HRC a unconventional plánov
  • efektívne riadenie dodávateľov a agentúr s pomocou líniových manažérov

  • osobný rast a rozvoj, školiace programy
  • spolupráca a tímový duch
  • budete sa podieľať na transformácii tabakového priemyslu
  • flexibilný pracovný čas a home office
  • firemné benefity / firemné auto (aj na osobné použitie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosti, zručnosti a skúsenosti:

  • najlepšie 1-2 ročné skúsenosti v activation spotrebiteľov FMCF alebo v marketingu so zameraním na prácu / akcie v teréne
  • vynikajúce komunikačné zručnosti na vybudovanie silných vzťahov s obchodnými partnermi
  • zmysel pre inovácie, otvorená myseľ novým nápadom
  • schopnosť riadiť viacero činností naraz
  • skvelé organizačné schopnosti
  • ochota učiť sa, proaktivita a samostatnosť
  • angličtina pokročilý, slovenčina nutnosťou
  • Ovládanie PC: MS Word, Excel, Power Point
  • vodičský preukaz (aktívny vodič)

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Hanakova
E-mail: poslať životopis
ID: 4781136  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac