Právny Asistent

Plynárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti British American Tobacco, hľadáme na právne oddelenie študenta práv 2.-3- ročníka (slovenská alebo česká fakulta) ideálne na 2-3 dni v týždni podľa spoločnej dohody. Pracovná doba je flexibilná, vyjdeme ti maximálne v ústrety s ohľadom na študijné povinnosti a to počas semestra aj počas skúškového obdobia.

Sme nadnárodná spoločnosť a naskytne sa ti príležitosť spolupracovať aj s kolegami z iných krajín. Preto potrebujeme aby si mal/a dobrú znalosť anglického jazyka slovom aj písmom. Nepotrebujeme však detailnú znalosť právnickej angličtiny. Všetko ostatné ťa veľmi radi naučíme, a preto nie je potrebná akákoľvek predošlá pracovná skúsenosť v právnických profesiách hoci je vítaná.

Budeš sa stretávať najmä s tabakovou legislatívou, vzhľadom na to, že sme tabaková spoločnosť. Zároveň sa ale ponoríš aj do občianskeho, obchodného, pracovného a trestného práva. Tvojou náplňou práce okrem prípravy a kontroly zmluvnej dokumentácie bude aj príprava a kontrola marketingových a ďalších podkladov, právna rešerš a ďalšie zaujímavé a rozmanité pracovné úlohy.

  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť práce z domu
  • Služobný telefón a notebook na súkromné účely
  • Firemné eventy (počas celého roka)
  • Mladý dynamický kolektív
  • U Nás sa nuďiť určite nebudeš

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Hanakova
E-mail: poslať životopis
ID: 4779113  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.