Hľadáme šikovného Regionálneho Manažéra pre Západné Slovensko

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac1300 EUR/mesiac + bonusy Reálna výška mzdy v závislosti na plnení cieľov 1600-1800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manažment, školenie, rozvoj a koučing vlastného tímu promotérov a coachov
  • tvorba TourPlan-u – termíny, časy a miesta realizácie promoakcie
  • príprava školení a rezervácia priestorov na školenie promotérov a coachov
  • evidencia a distribúcia materiálov, promovýbavy
  • spracovanie výsledkov za zverený región, vyhodnotenie dát, návrh a vykonanie potrebných akčných krokov
  • aktívna spolupráca s HR pri nábore zamestnancov do vlastného tímu
  • zodpovednosť za správny zber dát a reporting podľa dohodnutých mechaník nadriadenému
  • zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov v regióne
  • plnenie daných úloh / AD HOC agenda

  • služobný mobil a notebook aj na súkromné účely
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • práca v skvelom dynamickom kolektíve, teambuildingy
  • bonusy na základe KPI´s + individuálne bonusy
  • práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o zamestnanie cez externú agentúru.

V prípade záujmu posielajte svoje životopisy s fotografiou a odpoveďami na nasledovné otázky:
1. Aké máte skúsenosti s prácou v MS Office?
2. Aké máte skúsenosti s prácou v tíme prípadne s vedením tímu?

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti s vedením menších tímov v oblasti retailu/promo
  • zodpovedný prístup k práci
  • odolnosť voči stresu
  • výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • samostatnosť, flexibilita, asertivita, orientácia na výsledok
  • efektívne myslenie, systematickosť a tímový duch
  • administratívne zručnosti, reporting
  • skúsenosti s náborom zamestnancov (promo,...)

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Hanakova
E-mail: poslať životopis
ID: 4360754  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac