Marketingový Retail špecialista

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
06 2022/07 2022
1 400 EUR/mesiacReálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadu nášho podnikania na zdravie, naše portfólio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška. Pomocou technológií, inovácií a digitálnej transformácie radikálne meníme našu spoločnosť a stáva sa z nás globálna spoločnosť v našom sektore, ktorá je zameraná na spotrebiteľov, multikategórie a udržateľnosť vo svojom jadre. Udržateľnosť je pre nás kľúčová. Je zásadná pre realizáciu našej stratégie a integrovaná vo všetkých oblastiach podnikania.

Ak si človek, ktorý má rád výzvy, inovácie a nebojí sa zmeny, pridaj sa k nám.

Do nášho tímu hľadáme novú ambicióznu posilu, niekoho, kto má rád výzvy, nebojí sa čísiel a v práci sa chce každý deň naučiť niečo nové.
Pokiaľ máš skúsenosti s ľahkou administratívou, bavia ťa čísla a láka ťa marketing a práca s ľuďmi (dostaneš sa do kontaktu ako s hosteskami tak aj s vedením spooločnosti) tak ti máme čo ponúknuť

No a pokiaľ sa osvedčíš, dostaneš veľký priestor na vlastnú realizáciu, pretože my do našich ľudí radi investujeme.

Ako bude vyzerať tvoja práca:

  • Ani jeden deň nebude rovnaký, dostaneš sa k tvorbe reportov, budeš spolupracovať s rôznymi oddeleniami naprieč celou spoločnosťou, spolupracovať s externými agentúrami
  • Dostaneš možnosť sa kreatívne realizovať na príprave materiálov pre náš hosteskový tím
  • Tešiť sa môžeš na skvelých kolegov a podporu šéfa, všetci ti poskytnú zaškolenie a budú ti oporou počas tvojej kariéry
  • Dostaneš možnosť prichádzať s novými nápadmi a pokiaľ budeš úspešný môžes viesť aj vlastné projekty

Čo ti za to ponúkneme?

  • Unikátna firemná kultúra zameraná na ďalší rast a výsledky
  • Nové moderné kancelárie v Bratislave, home office a flexibilná pracovná doba
  • 5 dní dovolenky naviac a sick days
  • Mladý super kolektív a inšpiratívni lídri

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal/a vedieť?

  • Hľadáme ambicióznu osobu, ktorá vidí širšie spojitosti a nebojí sa riešiť aj komplikované úlohy
  • Máš otvorenú myseľ a hľadáš poriadnu výzvu
  • Nebojíš sa spolupráce a vieš efektívne komunikovať
  • Vieš používať balíček MS office
  • Pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov, pretože pokiaľ máš ambície a rýchlo sa učíš, tak všetko ťa radi naučíme

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Hanakova
E-mail: poslať životopis
ID: 4319340  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac