Coach pre Promo akcie - Trnava, Tenčín, Nitra + okolie

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
930 EUR/mesiac930 eur mesačne v hrubom + individuálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na Českom a Slovensko trhu pôsobime od roku 1994 a máme na ňom pevnú pozíciu. Naše portfolio sa zameriava na medzinárodné značky ako Lucky Strike, Pall Mall, Rothmans. Našou dlhodobou ambíciou je poskytovať spotrebiteľom možnosť voľby. V portfóliu majú svoje nové miesto tzv. produkty novej generácie, ako napríklad nikotinové vrecúška alebo zahrievanie tabaku. Je nás viac ako 55 000 talentovaných a vášnivých ľudí. S rôznymi pohľadmi a veľkými ambíciami. Ak si človek, čo má rád výzvy, inovácie a nebojí sa zmeny, PRIDAJ SA K NÁM.
S našou národnostnou a kultúrnou rozmanitosťou, silnou značkou, talentovanými ľudmi, stratégiou a s TEBOU vytvoríme inú, vzrušujúcu budúcnosť. Tvoj talent nám pomôže rásť ešte rýchlejšie.

Čo budeš robiť:
  • zabezpečenie promo akcii v teréne
  • nábor a udržiavanie stability v rámci hostes tímu
  • starostlivosť o vlastný tím hostesiek, riadenie a kontrola hostesiek
  • rozvoz, zvoz promo výbav
  • vyhľadávanie nových promo miest
  • polovica mesiaca odpracovaná ako coach (supervisor) a polovica mesiaca odpracovaná ako hostes/promoter, prípadne podľa dohody

  • služobný mobilný telefón, služobný tablet
  • preplácanie najazdených kilometrov
  • flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o zamestnanie cez externú agentúru.

V prípade záujmu posielajte svoje životopisy s motivačným listom a odpoveďami na nasledovné otázky:
1. Máte skúsenosti s eventmi/promoakciami?
2. Ako ste časovo flexibilný v rámci práce cez týždeň a víkend?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • prax v súvislosti s promoakciami, eventmi veľkou výhodou
  • zodpovedný prístup k práci
  • odolnosť voči stresu
  • vlastný automobil
  • aktívny vodič
  • výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • samostatnosť, flexibilita, asertivita, orientácia na výsledok
  • efektívne myslenie, systematickosť a tímový duch

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Hanakova
E-mail: poslať životopis
ID: 4219936  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac