Marketing Executive (Retail Advocacy / Presadzovanie maloobchodu)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.10.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou oddelenia aktivačných platforiem, ktorá je v popredí nášho podnikania, je zabezpečiť stabilné, efektívne a účinné platformy, na ktorých sa aktivujú a oslovujú spotrebitelia. Cieľom je podnietiť kupujúcich k nákupu a zákazníkov k predaju našich značiek, a pomôcť tak dosiahnuť naše ciele v oblasti rastu a nájsť synergie v prístupe k viacerým kategóriám.

Tvojou úlohou bude viesť strategické plánovanie platformy Retail Advocacy (Presadzovanie maloobchodu), ktorá zahŕňa zodpovednosť za vlastné propagačné akcie vo viacerých kategóriách v súlade s plánom cyklu.
Budeš mať zodpovednosť za nastavenie, sledovanie a vyhodnocovanie KPI a cieľov, ktoré chceme dosiahnuť pre ďalší obchodný rast.

Obchodné zodpovednosti:
  • Plánovanie propagácie vo viacerých kategóriách s využitím znalostí trhu a najefektívnejších nástrojov.
  • Hľadanie synergií medzi kategóriami a kanálmi.
  • Vyhodnocovať a analyzovať výsledky vlastnej propagačnej akcie a prinášať kľúčové poznatky a odporúčania.
  • Efektívne riadenie agentúr a dodávateľov.
  • Medzirezortná spolupráca so zameraním na Trade, tím kampaní a oddelenie SPI.
  • Priebežné systematické monitorovanie a pochopenie aktuálneho trhového prostredia s cieľom rozvíjať poznatky na podporu účinnosti rôznych propagačných aktivít.
  • Riadenie a rozvoj tímu 2 podriadených.
  • Riadenie rozpočtu.

Kľúčové faktory úspechu:
  • Ročný vlastný propagačný plán s príslušnými KPI a cieľmi.
  • Vykonávanie programu Retail Advocacy od A po Z.
  • Priebežné hodnotenie platformy so záverečným odporúčaním.
  • Plnenie stanovených cieľov a KPI a snaha o ich prekročenie.
  • Spochybňovanie súčasného stavu, prinášanie nových nápadov, hľadanie synergií.
  • Jasná úloha a stratégia pre model Retail Advocacy prostredníctvom prístupu testovania a vzdelávania.
  • Jasne definované stratégie pre platformu vrátane efektívnosti.
  • Energický a proaktívny tím zameraný na obchodné výsledky.

  • Základnú mzdu od 1700€ brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.
  • Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
  • Dobré zázemie a pracovné podmienky.
  • Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja.
  • Príležitosti pre kariérny rast.
  • Mobil, tablet.
  • Nástup od 1.10.2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • Výhodou sú 2-3-ročné skúsenosti v marketingu alebo na podobných pozíciách v organizácii FMCG.
  • Pochopenie dynamiky trhu a spotrebiteľov/kupujúcich.
  • Pokročilé analytické schopnosti využívajúce údaje o spotrebiteľoch/kupujúcich/zákazníkoch.
  • Schopnosť zvládať viacero činností.
  • Silné vodcovské a komunikačné zručnosti.
  • Preukázateľné výsledky v oblasti včasných a kompletných dodávok.
  • Kreatívny prístup a schopnosť myslieť netradične.
  • Tímový hráč, zručnosti v oblasti networkingu a budovania vzťahov.
  • Prístup „správaj sa ako vlastník“.
  • Vynikajúce písomné a ústne komunikačné zručnosti.
  • Ochota učiť sa, proaktívne správanie a samostatnosť.
  • Plynulá angličtina, slovenčina/čeština na komunikačnej úrovni.
  • Pokročilé zručnosti s PC: MS Word, Excel, Power Point.

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Flura Vackeova
E-mail: poslať životopis
ID: 4106960  Dátum zverejnenia: 26.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac