Marketingový špecialista (platforma 121 / promo)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 550 EUR/mesiacJej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude riadiť pravidelnú agendu počas plánovania maloobchodných propagačných akcií 121 v súlade s plánom cyklu, KPI a cieľmi, ktoré chceme dosiahnuť pre ďalší obchodný rast.

Byť súčasťou oddelenia aktivačnej platformy je zabezpečiť stabilné a efektívne výsledky každodennej práce.
Cieľom je, aby spotrebiteľ získal úplné povedomie o našich značkách a kúpil alebo vyskúšal naše výrobky, a tým pomohol dosiahnuť naše ciele v oblasti rastu. Stratégia je preto postavená na 3 kľúčových kompetenciách:
  • Cesta na trh
  • Marketing tabakových výrobkov pre dospelých zákazníkov
  • Riadenie zákazníkov

Tieto sú posilňované schopnosťami ľudí a systémami.

OBCHODNÉ ZODPOVEDNOSTI:
  • Vyhodnocovať a analyzovať výsledky maloobchodnej akcie 121 a prinášať kľúčové poznatky, odporúčania a nové nápady. (hodnotenie propagačných dní, regionálny prístup, efektivita propagačných akcií, vhodnosť darčekov).
  • Plánovať maloobchodné propagačné akcie 121 s využitím znalostí trhu a najefektívnejších spôsobov dialógu so spotrebiteľmi.
  • Efektívna komunikácia a riadenie agentúr a dodávateľov.
  • Spolupráca na projektoch marketingu pre kupujúcich mimo štandardného aktivačného plánu kampaní.
  • Medzirezortná spolupráca so zameraním na maloobchod, obchod, HORECA, tím kampaní, SPI a tím značky.
  • Priebežne systematicky monitorovať a poznať aktuálne trhové prostredie s cieľom rozvíjať celú platformu.
  • Spolupráca na realizácií kampaní na základe podkladov z domovskej centrály, nákup kostýmov, riadenie rozpočtu.

  • Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
  • Dobré zázemie a pracovné podmienky.
  • Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja.
  • Príležitosti pre kariérny rast.
  • Mobil, počítač.
  • Po dohode možnosť pracovať z domu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • Výhodou sú 1-2-ročné skúsenosti v marketingu alebo na podobných pozíciách v organizácii FMCG.
  • Pochopenie dynamiky trhu a spotrebiteľov/kupujúcich.
  • Pokročilé analytické schopnosti využívajúce údaje o spotrebiteľoch/kupujúcich/zákazníkoch.
  • Schopnosť zvládať viacero činností.
  • Silné komunikačné a organizačné zručnosti.
  • Zručnosti v oblasti networkingu a budovania vzťahov.
  • Vynikajúce písomné a ústne komunikačné zručnosti.
  • Ochota učiť sa, vysoké proaktívne správanie a samostatnosť.
  • Prezentačné zručnosti.
  • Plynulá angličtina, slovenčina/čeština na komunikačnej úrovni.
  • Zručnosti s PC: MS Word, Excel, Power Point.

Kľúčové faktory úspechu:
  • Mesačný maloobchodný propagačný plán 121 s príslušnými KPI a cieľmi.
  • Plnenie stanovených cieľov a KPI.
  • Spochybňovanie súčasného stavu a prinášanie nových nápadov na podporu maloobchodu 121.

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Hanakova
E-mail: poslať životopis
ID: 4106932  Dátum zverejnenia: 17.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac