Obchodný zástupca Bratislavský kraj

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.7.2021 / 1.8.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/kolegyňu na pozíciu Obchodný zástupca pre segment FMCG, ktorý/á bude zodpovedný/á za región Bratislava a Bratislava okolie.

Chcete získat zkúsenosti z obchodu? Láka Vás pracovať v ambicióznej, rastúcej spoločnosti? Pomôžeme Vám rozvíjať Váš obchodný potenciál a porastieme spoločne! Ponúkame pestrú prácu obchodného zástupcu v mladom kolektíve, kde človek vidí výsledky svojej práce vo výsledkoch celého týmu ale aj svojho prideleného regiónu.

Naši obchodní partneri sú pre nás veľmi dôležití, a preto hľadáme človeka s vášňou pre obchod, ktorý im bude venovať zodpovedajúcu starostlivosť, rozvíjať s nimi obchodné vzťahy, zlepšovať aktuálne obchodné podmienky a vyhľadávať nové obchodné příležitosti. Zodpovedáte vždy za svôj pridelený región, kde každý mesiac navštívíte svoju databázu predajní (trafiky, potraviny, večierky apod.), na ktorých predvediete vopred nastavené úlohy.

V čom obohatíte svoje skúsenosti?

*Zaistenie distribúcie značiek a ich dostatočných zásob (je súčasťou variabilnej zložky platu).
*Umiestňovanie a kontrola reklamných materiálov na prevádzkach.
*Zodpovednosť za vzťahy so zákazníkmi a aktívna komunikácia.
*Zodpovednosť za zverenú oblasť (práca spojená s cestovaním po regióne).
*Vyhľadávanie nových zákazníkov.

*Základnú mzdu od 1150 € brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúseností a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.
*Každý náš zamestnanec má tiež nárok na kvartálny bonus a firemné benefity.
*Produkt, ktorý je radosť predávať.
*Dobré zázemie a pracovné podmienky.
*Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja.
*Príležitosti pre kariérny rast.
*Motivujúce finančné ohodnotenie (fix + variabilná zložka na základe výsledkov).
*Služobný automobil aj na súkromné účely.
*Mobil, tablet.
*Balíček firemných benefitov.
*Termin nastupu od 1.7.2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

S kým by sme radi spolupracovali?

*Dynamický a energický človek, ktorý sa rád pohybuje v prostredí retailu (maloobchodu).
*Skúsenosti s predajom (ideálne z prostredia maloobchodu alebo rýchloobrátkového priemyslu) sú výhodou.
*Organizačné schopnosti (organizácia práce a svojho regiónu).
*Komunikačné schopnosti, schopnosť naväzovat dlhodobé vzťahy zo zákazníkmi, otvorenosť.
Vysoké pracovné nasadenie - orientácia na dosahovanie výsledkov.
*Spoľahlivosť, samostatnosť, ochota cestovať.
*Reprezentatívne, profesionálne vystupovanie.
*Základná (uživateľská) znalosť MS Word a MS Excel.

Špeciálne požiadavky:

*Zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov Udržiavanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi a aktualizácia databázy zákazníkov.
*Dodržiavanie zásad merchandisingu.
*Monitoring aktivít konkurencie v danej oblasti predaja
Príprava zmluvnej dokumentácie.
*Zabezpečovať objednávky a koordináciu dodania produktu, inštalácie a kontroly promočného zariadenia u zákazníka.
*Príprava reportov.
*Čistý register trestov.

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Flura Vackeova
E-mail: poslať životopis
ID: 4094448  Dátum zverejnenia: 2.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac