Obchodný zástupca British American Tobacco Nitra a okolie

British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o.

Místo práce
Nitra
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prečo ísť do toho s nami?
Do nášho obchodného tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/kolegyňu na pozíciu Obchodný zástupca pre segment FMCG, ktorý/á bude zodpovedný/á za južnú časť západného Slovenska (Nitra a okolie).
Chcete získat zkúsenosti z obchodu? Láká Vás pracovať v ambicióznej, rastúcej spoločnosti? Pomôžeme Vám rozvíjať Váš obchodný potenciál a porastieme spoločne! Ponúkame pestrú prácu obchodného zástupcu v mladom kolektíve, kde človek vidí výsledky svojej práce vo výsledkoch celého týmu ale aj svojho prideleného regiónu.

Základný popis práce:
Naši obchodní partneri sú pre nás veľmi dôležití, a preto hľadáme člověka s vášňou pre obchod, ktorý im bude venovať zodpovedajúcu starostlivsť, rozvíjať s nimy obchodné vzťahy, zlepšovat aktuálne obchodné podmienky a vyhľadávať nové obchodné příležitosti. Zodpovedáte vždy za svôj pridelený región, kde každý mesiac navštívíte svoju databázu predajní (trafiky, kiosky, potraviny, večierky, apod.), na ktorých predvediete vopred nastavené úlohy.

V čom obohatíte svoje skúsenosti?
  • Zaistenie distribúcie značiek a ich dostatočných zásob (je súčasťou variabilnej zložky platu).
  • Umiestňovanie a kontrola reklamných materiálov na prevádzkach.
  • Zodpovednosť za vzťahy so zákazníkmi a aktívna komunikácia.
  • Zodpovednosť za zverenú oblasť (práce spojená s cestovaním po regióne).
  • Vyhľadávanie nových zákazníkov.

S kým by sme radi spolupracovali?
  • Dynamický a energický človek, ktorý sa rád pohybuje v prostredí retailu (maloobchodu).
  • Skúsenosti s predajom (ideálne z prostredia maloobchodu alebo rýchloobrátkového priemyslu) sú výhodou.
  • Organizačné schopnosti (organizácia práce a svojho regiónu).
  • Komunikačné schopnosti, schopnosť naväzovat dlhodobé vzťahy zo zákazníkmi, otvorenosť.
  • Vysoké pracovné nasadenie - orientácia na dosahovanie výsledkov.
  • Spoľahlivost, samostatnosť, ochota cestovať.
  • Reprezentativné, profesionálne vystupovanie.
  • Základná (uživateľská) znalosť MS Word a MS Excel.

Špeciálne požiadavky:
  • Zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov Udržiavanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi a aktualizácia databázy zákazníkov.
  • Monitoring aktivít konkurencie v danej oblasti predaja.
  • Príprava zmluvnej dokumentácie.
  • Zabezpečovať objednávky a koordináciu dodania produktu, inštalácie a kontroly promočného zariadenia u zákazníka.
  • Príprava reportov.
  • Čistý register trestov.
  • Vodičský preukaz sk.B.
  • Maďarský jazyk aktívne.

Ponúkame:
  • Základnú mzdu 1100 € brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.
  • Každý náš zamestnanec má tiež nárok na kvartálny bonus a firemné benefity.
  • Dobré zázemie a pracovné podmienky.
  • Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja.
  • Príležitosti pre kariérny rast.
  • Služobný automobil aj na súkromné účely.
  • Mobil, tablet.
  • Nástup od apríla.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

British American Tobacco pôsobí v 180 krajinách a má viac ako 100 rokov skúseností na medzinárodných trhoch. Za úspechom firmy je viac ako 55,000 zamestnancov po celom svete. V British American Tobacco budete spolupracovať s ľuďmi z rozličných kultúr a prostredia. Naše portfólio sa zameriava na medzinárodné značky ako Lucky Strike a Pall Mall. Darí sa nám úspešne rásť vďaka sile našich značiek a kombinácii medzinárodného prístupu s úsilím nášho tímu. Do budúcnosti máme ambiciózne plány.
ID: 4042719  Dátum zverejnenia: 7.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc