Key Account Specialist

British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
900 EUR/měsíc

Ideálny kandidát má skúsenosti v oblasti predaja min. 2 roky, buď ako obchodný zástupca alebo Key Account špecialista. Na tejto pozícii budete súčasťou obchodného tímu zodpovedného za starostlivosť primárne o kľúčových zákazníkov na nezávislom trhu.

Náplň práce

  • Starostlivosť o pridelených zákazníkov (regionálne VO, tradičný trh)
  • Plnenie distribučných a predajných cieľov
  • Kontrola plnenia zmluvných podmienok u zákazníkov
  • Analýza predajných dát
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Spolupráca s obchodnými zástupcami na pridelených projektoch
  • Účasť na týždenných a mesačných poradách

Požiadavky

  • Min. 2 roky praxe na pozícii predaja
  • Príjemné vystupovanie
  • Schopnosť pracovať v tíme, cieľavedomosť, samostatnosť
  • Pokročilá znalosť Microsoft Office (Excel, Power Point, Outlook)
  • Anglický jazyk – pokročilý
  • Vodičský preukaz (skupiny B)
  • Ochota cestovať

  • Priestor na profesionálny a osobný rozvoj
  • Služobné auto aj na osobné účely
  • Služobný mobil a notebook
  • Finančné odmeny za plnenie plánov
  • Práca v príjemnom prostredí s dobrým kolektívom

Požadované vzdelanie

  • Stredoškolské s maturitou a vyššie

Plat

  • €900-1200 podľa skúseností

Kontakt

Adresa společnosti

Kontakt

Kontaktní osoba: Flura Hüblbauerová
E-mail: poslat životopis

ID: 3550175   Dátum zverejnenia: 29.11.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR/měsíc