QA Automatizovaný tester (web + mobile)

bring-it-together s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 3 200 EUR/mesiacMzda brutto za mesiac pri odpracovaní 160 hodín Hodinova brutto sadzba 20~25EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu testera pre automatizované testy:

POPIS POZÍCIE
vykonávanie automatizovaných testov pre web a mobilné zariadenia (Ruby - Capybara + Appium)
vytváranie testovacích scenárov a príprava testovacích dát (Cucumber + Gherkin)
práca s CI nástrojmi (Jenkins)
identifikácia a evidovanie defektov (retestovanie defektov)
reportovanie a retestovanie chýb (JIRA)
spolupráca a aktívna komunikácia s ostatnými členmi medzinárodného tímu (MS Teams + Slack)
štúdium projektových dokumentov a zaškolenie sa do vybranej oblasti
vzdialená spolupráca v tíme vývojárov [SK, UA, CH]
spolupráca na projekte formou prace z domu a občasne on-site Košice
druh pracovného pomeru: živnosť alebo s.r.o
ponúkaná hodinová sadzba: 20~25,- Euro (podľa skúsenosti)

POŽIADAVKY
min. 3-ročná prax v oblasti testovania
ochota učiť sa a automatizovať v jazyku Ruby
ochota nadviazať na už existujúce testy
praktické znalosti metodiky softvérového testovania
praktické skúsenosti s používaním testovacích nástrojov (Selenium, Appium, Playwright)
skúsenosti s návrhom testovacích scenárov
skúsenosti s testovaním REST Api a GraphQL
základy programovania
aktívna hovorová znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni (slovom i písmom)
skúsenosti s používaním track-ovacích/dokumentačných nástrojov Atlassian JIRA & Confluence
výhodou: skúsenosti s testovacím framework-om Cucumber + Gherkin
výhodou: znalosť programovacieho jazyka Ruby
výhodou: ISTQB alebo CSTE certifikát
tímový hráč

- flexibilný pracovný čas
- práca z domu
- dobrý kolektív
- možnosť pracovného rastu

Informácie o výberovom konaní

Pracovné pohovory sú online (Skype)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Testovanie softvéru - Pokročilý
Selenium - Základy
Appium - Základy
Programovanie - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

- ochota učiť sa nové veci
- tímovosť
- zodpovednosť

Motivated IT Professionals with 10+ years experience available on demand. We are specialized in Java/J2EE development and UML structured analysis and requirement engineering.
ID: 4006920  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac