Práca v internet. obchode na živnosť celoročne

Brimo

Miesto práce
Veľký Lapáš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celoročná a dlhodobá práca iba na živnosť 9€/hodina
8,5h denne pondelok až piatok.
Miesto práce: Kancelária s distribučným skladom 6km od Nitry. Možnosť odvozu Nitra- Veľký Lapáš

Fakturácia: Presnú a včasnú fakturáciu pre našich zákazníkov v rôznych krajinách EÚ. Spracovanie E-mailových a telefonických objednávok.

Telefónická podpora: Komunikujte s našimi zákazníkmi prostredníctvom telefónnych hovorov a zodpovedajte na ich otázky a požiadavky s profesionalitou a ústretovosťou (iba príjmanie hovorov zákazníka a nie náhodné volanie)

Listovanie produktov: Pomáhajte pri spravovaní informácií o našich produktoch a ich dostupnosti na desiatkach eshopov alebo marketplace trhov.

Kto sme:
Medzinárodná značka BRIMO s rozkladacím nábytkom, pôsobíme 11 krajinách EÚ. Naša pracovná kultúra je založená na spolupráci a zodpovednosti.

Medzinárodná spoločnosť: Pôsobíme v 11 krajinách EÚ a ponúkame príležitosť pracovať v medzinárodnom prostredí.
Veríme v tímovú spoluprácu a podporujeme jeden druhého dosiahnuť spoločné ciele firmy.
Ponúkame široké možnosti kariérneho rastu a rozvoja v našej spoločnosti.

Čo od vás očakávame:
Zodpovednosť: Schopnosť prevziať zodpovednosť za svoju prácu a jej výsledky.

Komunikačné zručnosti: Dobré komunikačné schopnosti a ústretový prístup voči zákazníkom a kolegom.

Flexibilita: Schopnosť prispôsobiť sa rôznym úlohám a situáciám.

Pozitívny prístup: Energetický a pozitívny prístup k práci a tímu.

Spoločne môžeme dosiahnuť veľké veci a spolu rásť. Tešíme sa Váš životopis. BRIMO TEAM

Preplatené nadčasy +9€/h.
možnosť osobného rastu

Nevolajte nám, v prípade vážneho záujmu radšej popracujte na svojom životopise a pošliteho cez profesiu.

Požiadavky na zamestnanca

Sme rýchlorastúca rodinná spoločnosť , ktorá sa zaoberá predajom záhradného nábytku viac ako 10 rokov www.brimo.eu
Na našich zamestnancoch nám záleží a preto je obojstranná úprimnosť a spokojnosť pre nás veľmi dôležitá.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristina Helenova
E-mail: poslať životopis
ID: 4806177  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac