Hľadáme skladníka - Picker na živnosť - stabilná práca s možnosťou rozvoja a zaujímavými benefitmi

Brimo

Miesto práce
Veľký Lapáš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 600 EUR/mesiacPreplatené nadčasy +8,55€/h. Od období vianoc 23.12.-02.01. platené volno. možnosť osobného rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníka - Picker na živnosť - stabilná práca s možnosťou rozvoja a zaujímavými benefitmi.

Náplň práce:

- Naskladnenie a vyskladnenie tovaru v sklade

- Balenie tovaru podľa objednávok

- Inverntúra skladu

- Pomocné práce v sklade

- Manipulácia s balíkmi do 40kg a výšky až 140cm

- Celoročná a dlhodobá práca v sklade iba na živnosť

- Miesto práce: Distribučný sklad 6km od Nitry

- Možnosť odvozu Nitra - Veľký Lapáš

- 8,55€/hodina, 8,5h denne pondelok až piatok

Kto sme:

- Medzinárodná značka BRIMO s rozkladacím nábytkom, pôsobíme 11 krajinách EÚ

- Naša pracovná kultúra je založená na spolupráci a zodpovednosti

Ďalšie typické úlohy:

- Balenie a označovanie tovaru

- Príprava objednávok pre zákazníkov

- Príjem a kontrola tovaru

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Prvá polovica dňa - naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru

- Druhá polovica dňa - balenie a príprava objednávok pre zákazníkov

Pracovná doba:

- 8,5 hodiny denne, pondelok až piatok

- Pracovný čas sa začína ráno o 7:30 alebo 8:00 a končí sa popoludní okolo 16:30 alebo 17:00

Pridaj sa k nášmu tímu a využi príležitosť na kariérny rast a rozvoj v našej medzinárodnej spoločnosti!

Víkend a sviatky volné
práca od 6:00h. do 14:30h. Pondelok až piatok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Preukaz VZV nepotrebujeme

Sme rýchlorastúca rodinná spoločnosť , ktorá sa zaoberá predajom záhradného nábytku viac ako 10 rokov www.brimo.eu
Na našich zamestnancoch nám záleží a preto je obojstranná úprimnosť a spokojnosť pre nás veľmi dôležitá.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4792068  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac