Можливість для людей з України
Logo Bright, s.r.o.

Talentovaný profík - lepič reklamy, montážnik, finišér

Bright, s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 450 EUR/mesiacZvyšok bude závisieť najmä od Tvojich schopností a šikovnosti!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame od Teba, že sa počas skúšobnej doby staneš našim skutočným kolegom/parťákom. Budeš platným členom našej posádky a v čase stresu budeš pre svojich kolegov pevným bodom/majákom na ktorý sa budú vedieť spoľahnúť. Na revanš v čase “nestresu” Ti doprajeme totálnu pohodu.

Predovšetkým však budeš mať na starosti spolu so svojimi kolegami kvalitné, správne a včasné dokončenie zákazok vrátane ich inštalácie u klienta.

Na dennej báze budeš zodpovedný za svoju časť nášho spoločného puzzle:
_ orezávanie rôznych tlačí na formát (ručne alebo strojovo)
_ rezanie samolepiacich fólii na rezacom plotri
_ čistenie plotrových nálepiek a ich následné prenoskovanie
_ lepenie samolepiek, kašírovanie
_ laminácia veľkoplošných výtlačkov
_ realizácia celopolepov áut, vrátane autofólii
_ aplikácia solárnych a bezpečnostných fólii na budovy
_ dokončovanie PVC plachiet (banerov) zváraním a očkovaním
_ balenie zákazok a príprava na expedíciu
_ sledovanie zákazok v zákazkovom systéme s dôrazom na plnenie dodacích termínov
_ udržiavanie poriadku na pracovisku
_ montáže našich výrobkov a lepenie fólii mimo firmy (u zákazníka)
_ realizácia drobných nákupov v meste podľa inštrukcii šéfa
_ ak bude potrebné, tak vybavovanie potrebnej e-mailovej korešpondencie

Ale pozor na jednu vec!
Našim plánom je stať sa lídrom v oblasti spracovania a aplikácie potláčaných aj nepotláčaných samolepiacich fólií. Naozaj to chceme, a urobíme pre to všetko. Uvedomujeme si, že na to potrebujeme naozaj kvalitných ľudí, ktorí chcú robiť dobrú robotu. Predtým, ako sa nám ozveš, uvedom si to, prosím, aj Ty.
Hľadáme všetkých, ktorí sú ochotní sa podieľať na realizácii nášho plánu expanzie bez negatívnych dopadov na kvalitu produkcie a výborné meno firmy. Radi by sme, aj s Tvojou pomocou, zúročili našu reputáciu, know how a to, čo sa nám doteraz podarilo v prospech nových projektov a zákazníkov.
Na oplátku Ti ponúkame, že spolu s našim rastom porastieš aj ty.
Profesne, osobnostne, aj platovo.

Sme firma, kde budeš pracovať s kvalitnou technológiou, materiálmi a kolegami.
Hlavnou výhodou u nás je, že sa vo veľmi prívetivom prostredí s kamarátskou firemnou atmosférou môžeš naučiť naozaj špičkovému remeslu.

Ale pre poriadok, Ti to napíšeme aj úradníckou rečou:
_ práca v modernej certifikovanej spoločnosti so špičkovým know-how
_ možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
_ tvorivá, zaujímavá, tvrdá práca s výbornými kolegami
_ perfektné pracovné prostredie
_ účasť na firemných akciách
_ mobilný telefón

Ak sa už vidíš ako náš kolega/parťák do stresu i pohody, prosíme Ťa, pošli svoj životopis na uvedenú e-mailovu adresu.
Veríme, že práve Ty budeš pozvaný k nám na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, polygrafické je výhodou

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Základy
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vezmeme Ťa medzi seba, ak si takýto Človek:
_ si manuálne zručný a trpezlivý
_ vieš si poradiť v rôznych situáciách (máš technické myslenie)
_ máš skúsenosti v tejto oblasti
_ chceš robiť kvalitnú robotu
_ budeš pri práci rozmýšľať
_ si ochotný učiť sa nové veci
_ budeš vždy čestný, dôsledný, samostatný
_ a myslíš si, že Ťa táto práca bude baviť

Bright, s.r.o. od roku 2007 úspešne poskytuje komplexné služby v oblasti digitálnej tlače a jej spracovania pod jednou strechou. Spoločnosť vlastní moderné technológie a neustále zdokonaľuje a rozširuje sortiment svojich služieb.

Zakladáme si na vysokej kvalite, flexibilite, spoľahlivosti a korektných obchodných vzťahoch. Našu vysokú kvalitu a kompetenciu potvrdzujú aj renomovaný výrobcovia fólii ako sú spoločnosťi 3M a AVERY Dennison. Obaja výrobcovia fólii nás zaradili do svojej celosvetovej siete certifikovaných spracovateľov.

Realizujeme polepy áut, výrobu reklamných banerov, tlač samolepiek, tlačoviny v malých nákladoch, potlač a následné spracovanie kartónu, komplexné dodávky prvkov interiérových dekorácii pre firemnú klientelu, výrobu a inštaláciu kompletnej výzdoby predajní a mnoho iného...

Ak Ťa zaujíma viacej informácii o firme, navštív našu web stránku.
A neváhaj stať sa aj Ty súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Hittrich
Tel.: +421918376480
E-mail: poslať životopis
ID: 4796257  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac