Pracovník za barom/ na recepcii v zábavnom centre

BRIGHT INVESTMENT GROUP s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Od 850 EUR/mesiacnástupná mzda závisí od skúseností uchádzača, možnosť získať odmeny na mesačnej báze, príplatky za víkendy a sviatky sú samozrejmosťou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

registrácia zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, práca s pokladňou a hotovosťou, príprava nápojov a kávy, príprava prevádzky pred otvorením, udržiavanie čistoty na prevádzke počas celého dňa

- príplatky za víkendy a sviatky sú samozrejmosťou
- možnosť kariérneho rastu
- zľavy na vstupy do našich prevádzok
- možnosť získať voľné vstupy do fitness v budove
- možnosť plánovať si prácu na týždeň vopred
- zamestnanecké eventy a teambuildingy
- prax v najväčšom rodinnom centre

Pracovné zmeny sa dajú naplánovať vopred, počas pracovného týždňa je centrum otvorené od 14:00-20:00 (príchod najskôr 10:00), počas víkendov, sviatkov a školských prázdnin od 9:00-20:00 (príchod 8:00). Kolektív je zložený so stálych zamestnancov a brigádnikov. Ak spĺňaš predpoklady a máš chuť byť súčasťou veľkého zábavného centra pre deti, tak neváhaj a pošli svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Uchádzač by mal byť zodpovedný, samostatný, spoľahlivý, flexibilný, tímový hráč s chuťou pracovať. Výhodou je predchádzajúca skúsenosť v gastronómii, nie však podmienkou.

Spoločnosť BRIGHT INVESTMENT GROUP s.r.o. prevádzkuje KidsHouse - jedinečné športovo zábavné centrum, Laser Zone a Jump Arena- trampolínový park s reštauráciu s kaviarňou. Prevádzky sa nachádzajú v budove Aircraft Sporthouse na Ivánskej ceste 30/D v Bratislave medzi nákupným centrom Avion a letiskom, novovzniknutá prevádzka Jump Fun sa nachádza v OC Nivy na adrese Mlynské NIVY 5/A v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4323044  Dátum zverejnenia: 26.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac